623570_521
24 مرداد, 1395

اقتصادمقاومتی نسخه شفابخش در برابر جنگ اقتصادی

امام جمعه هریس در گردهمایی اقتصاد دانش بنیان و تحقق اقتصاد مقاومتی به جایگزینی اقتصاد دانش بنیان به جای روش های سنتی در کشاورزی تاکید کرد.

حجت الاسلام قهرمان احمدی گفت: با توجه به اینکه امروز ما در مقابل هجمه ناجوانمردانه ای به نام جنگ اقتصادی قرار گرفته ایم و این اقدام در جهت تضعیف نظام جمهوری اسلامی است بنابراین طبق فرموده رهبر فرزانه انقلاب تنها راه مقابله با این هجمه نسخه شفابخش اقتصادمقاومتی است .

وی افزود: از آنجایی که در جهان امروز یکی از حوزه های تاثیرگذار در اقتصاد و استقلال هر کشور از لحاظ تامین مواد غذایی سالم و نیازهای اولیه کشور حوزه کشاورزی است می طلبد با اجرای دقیق سیاست های اقتصادمقاومتی و ایجاد ارتباط تنگاتنگ بین دانشگاه ها و حوزه عملی کشاورزی در مسیر گذر از کشاورزی سنتی به صنعتی شتاب مضاعفی ایجاد کنیم.

به همت بسیج سازندگی و همکاری جهاد کشاورزی و فرمانداری هریس گردهمایی کشاورزی دانش بنیان و تحقق اقتصاد مقاومتی در محل سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد این شهرستان برگزار شد.

منبع : خبرگزاری بسیج

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

Notice: Trying to get property of non-object in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1055 Notice: Undefined property: stdClass::$comment_ID in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1068 Array

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.