24 مرداد, 1395

فساد اداری، رانت و بی‌برنامگی مانع از تحقق اقتصاد مقاومتی می‌شود

معاون جدید سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان با اشاره به لزوم تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور گفت: امروز سه عامل فساد اداری، رانت و بی‌برنامگی مانع از تحقق اقتصاد مقاومتی می‌شود.

محمود قنبری شامگاه گذشته در نشست شورای اداری استان سمنان در سالن جلسات یادگار امام خمینی (ره) استان سمنان اظهار داشت: امروز باید با فساد اداری موجود در کشور، رانتی که در کشور وجود دارد و با بی‌برنامگی موجود مقابله کرد تا مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی هموار شود.

وی با اشاره به اینکه امروز کشور از فساد اداری در رنج است؛ مبارزه با اشرافی گری و ثروت‌اندوزی و اصلاح ساختارهای برخی قوانین درزمینهٔ مبارزه با فساد اداری را اقدامی اساسی دررسیدن به این هدف عنوان و بیان کرد: امروز باید فساد اداری موجود در کشور از ریشه خشک شود تا زمینه شکوفایی اقتصاد کشور فراهم آید.

معاون جدید سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان با بیان اینکه بی‌برنامگی موجود در کشور نیز یکی دیگر از موانع تحقق اقتصاد مقاومتی به شمار می‌رود گفت: باید با رفع بی‌برنامگی موجود در کشور به مبارزه با رانت برویم تا بتوانیم به تحقق اقتصاد مقاومتی کمک کنیم.

قنبری با اشاره به برنامه‌های خود در سمت معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان خاطرنشان کرد: برگزاری انتخاباتی باشکوه و با حضور همه اقشار مردم از اولویت‌های مهم این معاونت در زمان باقیمانده تا انتخابات است.

وی با بیان اینکه باید از ظرفیت‌های موجود در استان سمنان برای توسعه هرچه بیشتر این استان بهره گرفت عنوان کرد: ظرفیت‌های صنعتی، معدنی و دانشگاهی و گردشگری موجود در استان سمنان زمینه مناسبی را برای توسعه هرچه بیشتر این استان فراهم کرده است.

معاون جدید سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان اضافه کرد: استفاده از این ظرفیت‌ها می‌‌تواند زمینه‌ساز رفع بیکاری و تحقق اقتصاد مقاومتی در این استان نیز باشد.

منبع : تسنیم

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.