20 آبان, 1394
با حضور سفرای ۱۱ کشور در کیش؛

همایش اقتصاد ایران در پساتحریم آغاز شد

همایش «اقتصاد ایران در پساتحریم، کیش دروازه ورود» با برگزاری هفتمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور در جزیره کیش آغاز شد.

همایش اقتصاد ایران در پسا تحریم، کیش دروازه ورود با حضور محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با برپایی هفت پنل تخصصی در روزهای ۱۹ و ۲۰ آبان ماه در مرکز همایش های بین المللی کیش آغاز شد.

در نخستین روز این همایش اقتصاد ایران در پساتحریم، موضوعات بحث و گفتگوی سخنرانان و مهمانان داخلی و خارجی است. اکبر ترکان دبیر شورای عالی مناطق آزاد، الهام امین زاده معاون حقوقی رئیس جمهور از سخنرانان همایش هستند.

۱۱سفیر خارجی در همایش اقتصاد ایران در پساتحریم، کیش دروازه ورود، هفتمین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری کشور و دومین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی کیش شرکت دارند.

سه پنل با موضوع های بررسی راهکارهای جذب سرمایه گذاری خارجی و رفع چالش های حقوقی و سیاسی در عصر پسا تحریم، نحوه اتصال بازار بورس ایران به بازار جهانی و استراتژی های تعاملات مالی در عصر پساتحریم، بررسی راهکارهای توسعه تجارت، مشوق ها و موانع در مناطق آزاد در عصر پساتحریم و فرصت های سرمایه گذاری کیش و سخنرانی تفاوت ابزارهای تأمین مالی و سرمایه گذاری در ایران در قیاس با ابزارهای بین المللی در پساتحریم از برنامه های پیش بینی شده برای این همایش اعلام شده اند.

منبع : مهر

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.