24 مرداد, 1395

توسعه اقتصادی و عملی شدن اقتصاد مقاومتی در گرو رونق تولید و مصرف

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: برای رفع چالش های موجود در واحدهای تولیدی صنعتی باید در راستای اقتصاد مقاومتی به آن توجه داشت و قطعا توسعه اقتصادی و عملی شدن اقتصاد مقاومتی در گرو رونق تولید و مصرف می باشد.

حسین امیری طی گفتگویی با خبرنگار ما  با بیان اینکه  مجمع نمایندگان استان کرمان در دوره جدید بدنبال هیچ نگاه سیاسی ، در راستای عملی کردن اقتصاد مقاومتی با دولت همکاری خواهد داشت ، اظهار کرد: توسعه استان در چارچوب مثلث توسعه اقتصادی خط قرمز ماست و اختلافی در این زمینه وجود ندارد و با وحدت سیاسی این کار را همراهی خواهیم کرد.

وی گفت: ما به دنبال توسعه متوازن در شمال و جنوب استان هستیم و همه باید بپذیرند که اگر استان توسعه پیدا کند مایه افتخار برای همه خواهد بود.

رئیس مجمع نمایندگان استان عنوان کرد: باید تلاش کنیم تا این تفویض و اختیارات سرآغاز خوبی برای تحول و توسعه استان کرمان باشد .

امیری بیان داشت: این تفویضات به کوتاه کردن مسیر سرمایه گذاری و کاهش امضای زائد و وقت گیر وبهبود فضای کسب و کار کمک خواهد کرد.

نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی اذعان داشت: متاسفانه امروز فضای کسب و کار در کشور آفت سرمایه گذاری شده و باید روز به روز شاخص ها بهبود یابد و در این راستا نیز باید بیشترین دغدغه مدیران استان تامین منابع سرمایه گذاری است.

وی با تاکید بر اینکه شاخص های فضای کسب و کار استان رو به بهبود است، بیان داشت: رفع چالش های موجود در واحدهای تولیدی صنعتی از مواردی است که باید در راستای اقتصاد مقاومتی به آن توجه داشت و قطعا توسعه اقتصادی و عملی شدن اقتصاد مقاومتی در گرو رونق تولید و مصرف می باشد.

امیری ایجاد بازار مصرف به ویژه برای واحدهای تولیدی کوچک و خرد را  از مسائل مهم در حوزه اقتصاد مقاومتی دانست.

منبع : دانا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.