24 مرداد, 1395

اقتصاد مقاومتی نیازمند کار شبانه‌روزی است

برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید شبانه‌روز کار و تلاش کنیم؛ لذا ما مدیرانی می‌خواهیم که تماشاگر نباشند و مدیرانی که اهل تحرک و ریسک‌پذیری نیستند باید از قطار دولت پیاده شوند.

سعید شبستری در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان، با تاکید بر این که فرمانداران نباید گزارش عملکرد اقتصاد مقاومتی را محدود به جلسات برگزار شده کنند، اظهار داشت: باید خروجی و نتایج طرح‌های عملیاتی اقتصاد مقاومتی نیز اعلام شود تا بهتر بتوانیم نسبت به تحقق اهداف تصمیم‌گیری کنیم.

وی با بیان این که باید از ظرفیت رسانه‌ها هم برای اطلاع‌رسانی از عملکرد ستاد اقتصاد مقاومتی استفاده شود، افزود: برخی مدیران از ارتباط با رسانه می‌ترسند ولی نباید در این زمینه به ویژه در حوزه اقتصاد مقاومتی اهمال کاری کرد و گزارش کار را به مردم اعلام نمود.
معاون سیاسی ‌و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی، با تاکید بر این که مدیرانی که نمی‌خواهند کار کنند، استعفا دهند، ابراز داشت: ما نیاز به کار جهادی داریم و اگر کسی نمی‌تواند با این روحیه کار کند، جای خود را به فرد دیگری بسپارد تا دولت با قدرت به راه خود ادامه دهد.
شبستری با بیان این که نباید در موضوع اقتصاد مقاومتی کوتاهی کرد، ادامه داد: باید مدیران اهل تحرک بوده و ریسک‌پذیری لازم را داشته باشند وگرنه در این دولت جایی ندارند و کنار گذاشته می‌شوند.
وی با اشاره به این که آذربایجان شرقی ممتازترین استان در بین استان‌های الگوی اقتصاد مقاومتی است، تاکید کرد: با توجه به مدیریت و ظرفیت‌های آذربایجان شرقی، این استان بهتر از استان‌های دیگر عمل کرده و همه چشم‌ها به عملکرد این استان دوخته شده است.
معاون استاندار آذربایجان شرقی، با اشاره به این که مدیران باید ۲۴ ساعته کار کنند و هیچ کوتاهی در این موضوع قابل قبول نیست، گفت: همه باید دست به دست هم دهیم و شبانه روز پای کار باشیم تا عقب افتادگی‌های موجود در استان را جبران کنیم.

منبع : استانداری

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.