24 مرداد, 1395

بانک‌ها در ارائه تسهیلات به صنایع بهتر عمل کنند

استاندار خوزستان با اشاره به عملکرد نامناسب بانک‌ها در ارائه تسهیلات احیاگر به واحدهای تولیدی و صنایع، گفت: پس از فشار و حمله‌های ما به بانک‌ها در استان این مساله در حال تسهیل است تا شاهد عملکرد بهتری از سوی بانک‌های استان باشیم.

غلامرضا شریعتی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، اظهار کرد: ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی کشور، بانک مرکزی را مکلف کرده است تا بانک‌ها را به ارائه تسهیلات مناسب به واحدهای تولیدی، جهت رونق آن‌ها موظف کند تا با پیگیری‌هایی که از سوی این ستاد انجام می‌گیرد، بانک‌ها عملکرد بهتری را ارائه کنند.

 

وی افزود: این وضعیت در استان نیز با فشارهای ما و برگزاری جلسات متعدد در حال تسهیل است و امیدواریم شاهد ارائه تسهیلات از سوی بانک‌ها به واحدهای تولیدی و صنایع استان باشیم.

 

شریعتی خاطرنشان‌کرد: ارائه تسهیلات توسط بانک‌های استان در حال رسیدگی است تا آن‌ها با ارائه تسهیلات احیاگر، واحدهای تولیدی را از رکود خارج کنند.

 

به گزارش ایسنا، استاندار خوزستان در یکی از جلسات ستاد تسهیل استان از جمود، محافظه‌کاری مطلق و عدم انعطاف‌پذیری بانک‌ها در خصوص پرداخت تسهیلات احیاگر به صنایع انتقاد کرده بود.

منبع : ایسنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.