23 مرداد, 1395

پایان فیلمبرداری فیلم سینمایی با محوریت حمایت از تولید ملی

فیلمبرداری فیلم سینمایی «قهرمانان کوچک» که در حوزه کودک و نوجوان و با موضوع حمایت از تولید ملی ساخته شده است به پایان رسید.

«قهرمانان کوچک» که نام جدیدترین اثر حسین قناعت بوده و برای رده کودک و نوجوان در حال ساخت است به فیلمبرداری خود پایان داد و وارد فاز فنی و مرحله تدوین شد که تدوین پروژه را نیز پریسا پروین نیا بر عهده گرفت.

برزو ارجمند، شهرام قائدی، بیژن بنفشه‌خواه، بهنوش بختیاری، آناهیتا همتی، ارژنگ امیرفضلی، نادر سلیمانی، ، عباس محبوب، یوسف کرمی (قهرمان المپیک در نقش خودش)، رامین ناصر نصیر، افشین سنگ چاپ، ابراهیم شفیعی، فرهاد بشارتی، مینا سلیمانی، مرتضی رستمی، فرزاد حاتمیان و بازیگران خردسال این فیلم سینمایی یاس نوروزی، پارسیا شکوری‌فر، عرفان برزین، سامیارمحمدی، امیرکیان عبدی و ایمان امیری هستند.

«قهرمانان کوچک» به نویسندگی حسین قناعت با مخاطب قرار دادن خانواده‌های ایرانی به خصوص دانش آموزان و نوجوانان تلاش دارد تا فرهنگ حمایت از کالای ایرانی را به آنان آموزش دهد؛ چرا که اهمیت نوجوانان در فرهنگ‌سازی این چنین موضوعاتی قطعا بر کسی پوشیده نخواهد بود. بدون شک در حوزه تولید محصولات ایرانی همیاری از سوی کودکان می‌تواند بسیار کمک‌کننده باشد. و این چیزی است که در سینما کمتر به موضوع تولید ملی آن هم از دریچه یک اثر کودک به آن پرداخته شده است. در ضمن علاوه بر توجه در این اثر سینمایی عوامل فیلم قصد دارند تا همزمان با اکران عمومی این فیلم کمپین همیاران تولید را نیز راه اندازی کنند تا نوجوانان هر چه بیشتر با فرهنگ استفاده از کالای ایرانی آشنا شوند.

فهرست عوامل پشت صحنه فیلم سینمایی «قهرمانان کوچک» عبارتند از: مدیر فیلمبرداری: بهروز بادروج، مدیر صدابرداری: احمد صالحی، طراح گریم: بابک شعاعی،  مدیر صدابرداری: احمد صالحی، طراح صحنه و لباس: محیا آقاحسینی، مدیر تولید: روح الله مهاجری، دستیار اول و برنامه‌ریزی: آرش حسن‌پور، منشی صحنه: مونا احدی و مشاور رسانه‌ای و مدیر روابط عمومی: نسیم اسدپور.

منبع : تسنیم

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.