شرکت‌های+دانش+بنیان+هرمزگان+حمایت+می‌شوند
23 مرداد, 1395

شرکت‌های دانش‎بنیان یکی از محوری‌ترین مباحث در اقتصاد مقاومتی هستند

مجید کزازی با بیان اینکه شرکت‌های دانش‎بنیان یکی از محوری‌ترین مباحث در اقتصاد مقاومتی هستند، اظهار کرد: فعالیت دانشگاه‌ها از ابتدا تاکنون بر مبنای آموزش پرورش؛ کارآفرینی و اشتغال بوده است.

رئیس پارک علم و فناوری استان همدان در سمینار ارتباط صنعت و دانشگاه با بیان اینکه شرکت‌های دانش‎بنیان یکی از محوری‌ترین مباحث در اقتصاد مقاومتی هستند، اظهار کرد: فعالیت دانشگاه‌ها از ابتدا تاکنون بر مبنای آموزش پرورش؛ کارآفرینی و اشتغال بوده است.

وی با اشاره به اینکه دانشگاه کارآفرین، دانشگاهی است که دانش‌محور باشد، افزود: دانشگاه‌ها باید فرهنگ نوآوری علمی را به دانشجویان آموزش بدهند.

رئیس پارک علم و فناوری استان همدان خاطرنشان کرد: مجموعه علم و فناوری مهم‌ترین سازمان برای به نتیجه رسیدن دانش و تولید محصول است و می‌تواند کمک حال اشتغال باشد.

منبع : برنا

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

Notice: Trying to get property of non-object in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1055 Notice: Undefined property: stdClass::$comment_ID in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1068 Array

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.