21 مرداد, 1395

سازمان اوقاف برای تحقق اقتصاد مقاومتی از هیچ تلاشی مضایقه نمی‌کند

قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: سازمان اوقاف برای تحقق اقتصاد مقاومتی و شعار سال از هیچ تلاشی مضایقه نمی‌کند.

عبدالرضا عابد در جلسه نظارت ستادی به منظور نظارت بر عملکرد اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اظهار داشت: سال ۹۵ سال اقدام و عمل است و همه ما باید برای رسیدن به اهداف والای نظام اسلامی و سازمان اوقاف و امور خیریه کوشا باشیم.

قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه افزود: امید داریم با همت و تلاش تمام همکاران و مسئولان در سال آتی بتوانیم کارنامه قابل قبولی داشته باشیم.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در بحث اقتصاد مقاومتی عنوان کرد: دشمنان ایران و اسلام به دنبال تضعیف ما و تحقق منافع خود هستند و هیچگاه ملت سرافراز ایران تسلیم خواسته‌های شوم آنان نخواهد شد.

عابد گفت: ما در اول راه هستیم و باید تلاش بیشتری داشته باشیم که بتوانیم در راستای فرمایشات مقام عظمای ولایت که همانا اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل است گام‌های مؤثری برداریم.

وی افزود: رهبر انقلاب اسلامی در فرمایشات خود فرمودند که مسئولان اجرایی کشور نباید به دیگر کشورها امید داشته باشند و باید در مسیر خودکفایی و اتکا به خود حرکت کنند.

قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه بیان کرد: ایران اسلامی در دنیا به دلیل جمعیت یک درصد و از نظر مساحت دو درصد کل جهان را داراست از جهتی هفت درصد ذخایر دنیا را به خود اختصاص داده و این امر نشان می‌دهد که ما از هر نظر دارای ظرفیت و توانمندی هستیم.

عابد اظهار کرد: امروز که توفیق خدمت به ملت بزرگ ایران را داریم باید از این فرصت برای خدمتگزاری صادقانه و خالصانه استفاده بهینه داشته باشیم که باقیات صالحاتی برای خود به جای بگذاریم.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه نیز در این جلسه گفت: برای رسیدن به اهداف سازمان همه ما وظیفه داریم با تمام توان تلاش و نقاط ضعف و قوت را شناسایی کنیم و به دنبال فرصت برای برطرف کردن ضعف‌ها باشیم.

در این جلسه، روند فعالیت‌ها و عملکرد صورت گرفته در سال گذشته ارائه شد و در ادامه نیز راهکارهایی برای برنامه‌های آتی بیان شد.

منبع : تسنیم

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.