19 مرداد, 1395

روند تدوین برنامه میان‌مدت اقتصاد مقاومتی استان ضعیف است

معاون اقتصادی استاندار خوزستان در خصوص تدوین برنامه میان مدت اقتصاد مقاومتی در استان گفت: علیرغم تأکیدات استاندار و مکاتبات انجام شده با دستگاه‌های اجرایی پیشرفت تدوین این برنامه ضعیف است.

مهرداد نیکو در جلسه ستاد تسهیل رفع موانع تولید و ستاد راهبردی مدیریت و اقتصاد مقاومتی که امروز، ۱۹ مردادماه در اهواز برگزار شد، با بیان این‌که تدوین برنامه میان مدت اقتصاد مقاومتی در استان در قالب ۱۲ کارگروه انجام می‌شود، اظهار کرد: تدوین این برنامه مانند هر برنامه دیگری به یک فرآیند و سازماندهی نیازمند است.

وی افزود: مطابق با فرآیند تدوین برنامه میان مدت اقتصاد مقاومتی دستگاه‌های مسئول و مجری هر کدام از پروژه‌های ۱۱۵ گانه شناسایی و مقرر شد این دستگاه‌ها نسبت به معرفی مدیر هر پروژه و برش‌های استانی آن اقدام کنند.

نیکو تصریح کرد: معرفی مدیر پروژه تا ۶ مرداد و تعیین اهداف برش استانی تا ۱۰ مرداد طبق زمانبندی باید انجام می‌شد اما پیشرفت تدوین این برنامه در خصوص معرفی مدیر پروژه ۲۵ درصد و در خصوص تعیین اهداف برش استانی ۲۰ درصد است.

وی عنوان کرد: تا معرفی مدیر پروژه‌ها و تعیین اهداف برش استانی انجام نشود و به تأیید ستاد مرکزی در تهران نرسد، نمی‌توان کارهای اصلی در تدوین برنامه میان‌مدت اقتصاد مقاومتی را انجام داد.

منبع : ایسنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.