82181557-70924997
19 مرداد, 1395

فرهنگ و مدیریت جهادی راهبرد اساسی در اقتصاد مقاومتی است

نماینده ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی از برگزاری دهمین همایش ملی و نخستین جشنواره فرهنگ و مدیریت جهادی در روزهای ۲۴ و ۲۵ مردادماه سال جاری در محل باغ موزه دفاع مقدس خبر داد و گفت: فرهنگ و مدیریت جهادی راهبرد اساسی در اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل است.

آیت الله سیدحسن عالمی روز سه شنبه در نشست خبری تشریح فعالیت های دهمین همایش ملی فرهنگ و مدیریت جهادی، شناسایی، تبیین و ارایه راهکارهای عملی برای تقویت فرهنگ و مدیریت جهادی، معرفی الگوهای اداری، بسترسازی برای استفاده از نظرات و دیدگاه های اندیشیمندان و متخصصان در ترویج فرهنگ و مدیریت جهادی و شناخت شاخص های این فرهنگ را از اهداف این همایش اعلام کرد.
وی اظهار داشت: پیشبرد امور کشور با فرهنگ و مدیریت جهادی از مطالبات مقام معظم رهبری است که باید بیش از پیش مورد توجه و تاکید دستگاه های دولتی و غیردولتی قرار گیرد.
وی تبیین فرهنگ و مدیریت جهادی و شاخص های آن، بازآفرینی الگوسازی و راهکارهای ترویج و توسعه، نقد و آسیب شناسی و رهیافت و رویکردهای بازآفرینی، اجرا، الگو و ترویج را از محورهای مهم برگزاری این همایش عنوان کرد.

منبع : ایرنا

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

Notice: Trying to get property of non-object in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1055 Notice: Undefined property: stdClass::$comment_ID in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1068 Array

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.