72501727798
19 مرداد, 1395

سوزاندن کالای قاچاق، بازار تولید ملی را احیاء می‌کند

یک تولید کننده داخلی گفت: متأسفانه از سویی واردات و از سوی حجم بالای قاچاق بازار تولید داخلی را نابود کرده است و این قضیه روزبروز بیشتر می شود.

حسن فراهانی تولیدکننده پوشاک ایرانی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، با اشاره به تأکید رهبر انقلاب مبنی بر آتش زدن کالای قاچاق، گفت: این سخن امام خامنه ای بسیار هوشمندانه بود و پیام های زیادی را نیز به دنبال داشت.

وی با بیان اینکه قاچاق کالا تولدکنندگان داخلی را ورشکست کرده است، افزود: متأسفانه از سویی واردات و از سوی حجم بالای قاچاق بازار تولید داخلی را نابود کرده است و این قضیه روزبروز بیشتر می شود. چنانچه بیان رهبر انقلاب مبنی بر سوزاندن کالای قاچاق اجرا شود قطعا ما دوباره به رشد و رونق باز می گردیم.

این تولیدکننده پوشاک ایرانی در ادامه گفت: افزایش نرخ بیکاری ارتباط مستقیمی با قاچاق کالا دارد در حالی که دولت از طرفی ادعای حمایت از کار و کارگر ایرانی دارد و از طرفی هم اجازه ورود قاچاق کالا از مبادی قانونی و رسمی کشور را می دهد.

منبع : خبرگزاری بسیج

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

Notice: Trying to get property of non-object in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1055 Notice: Undefined property: stdClass::$comment_ID in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1068 Array

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.