19 مرداد, 1395

روابط عمومی ها در اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی فرهنگ سازی کنند

رئیس شورای روابط عمومی های استان گفت: روابط عمومی ها با فرهنگ سازی در اجرائی کردن اقتصاد مقاومتی در سطح جامعه اقدام کنند.

نصرت الله علیرضایی در همایش شورای هماهنگی روابط عمومی های استان که در سالن اجتماعات شهید امامی استانداری تشکیل شد افزود: خدمات دولت تدبیر و امید در طی سه سال گذشته با هدف اطلاع رسانی در قالب بروشور و کتاب تدوین شده و به مناسبت هفته دولت به چاپ خواهد رسید.
مدیرکل روابط عمومی استانداری اظهارکرد: مسئولان روابط عمومی دستگاههای اجرایی استان عملکرد سه ساله دولت تدبیر و امید را در قالب گزارش تدوین کرده و هر چه سریع تر به روابط عمومی استانداری برای جمع بندی نهایی ارسال کنند.
دبیر شورای اطلاع رسانی استان در ادامه با اشاره به سال اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل خاطرنشان کرد: فرهنگ سازی و ایجاد حساسیت عمومی در اجرایی کردن اهداف اقتصاد مقاومتی مهم ترین امری است که باید توسط روابط عمومی ها در اطلاع رسانی مد نظر قرار گیرد.
علیرضایی ادامه داد: روابط عمومی ها در اطلاع رسانی از خدمات دولت اهتمام داشته باشند و در فضای آرام با برخوردی توام با دوستی و صمیمیت، پاسخگوی مناسبی به ارباب رجوع باشند.
وی تاکید کرد: همزمان با آغاز هفته دولت گزارشی از طرح های مهم و قابل اجرا در استان توسط روابط عمومی دستگاه های اجرایی در قالب بنرهایی تهیه شود و با هدف اطلاع رسانی از خدمات دولت در مقابل درب ورودی ادارات نصب گردد تا مردم در جریان خدمات دولت قرار گیرند.
مدیرکل روابط عمومی استانداری افزود: قرار است در هفته دولت، تور رسانه ای از خبرنگاران داخلی و خارجی به استان های کشور اعزام شوند که در این خصوص استان قزوین نیز آمادگی خود را برای حضور خبرنگاران جهت گشایش هفت پروژه ملی در هفته دولت در سطح استان اعلام کرده است.
علیرضایی درخصوص اعضای شورا و هسته مرکزی روابط عمومی های استان گفت: هدف از تشکیل شورا و هسته مرکزی روابط عمومی های استان، انتخاب تیمی فعال از متخصصان امر اطلاع رسانی بود تا با تشریک مساعی، همفکری و هم افزایی به تدوین سیاست گذاری ها، برنامه ریزی مناسب در راستای تقویت اطلاع رسانی و در نهایت ارزیابی عملکرد روابط عمومی های دستگاههای اجرایی استان بپردازند.

منبع : ایرنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.