82181359-70924598
19 مرداد, 1395

لباس فرم دانش آموزان با پارچه ایرانی تولید می شود

لباس فرم دانش آموزان شهرستان بروجرد در راستای شعار امسال رهبر معظم انقلاب مبنی بر اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، با پارچه کارخانجات نساجی بروجرد تولید می شود.

جمشید ابوالفتحی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با هماهنگی فرمانداری ویژه بروجرد، استانداری و اداره کل آموزش و پرورش لرستان تصمیم بر این شد که در تولید لباس های فرم دانش آموزان بروجرد از پارچه کارخانجات نساجی این شهرستان استفاده شود.
وی اظهار کرد: تهیه لباس های فرم دانش آموزان با استفاده از پارچه نساجی بروجرد طبق نرخ مصوب لرستان و با قیمت مناسب تری انجام می شود.
مدیر آموزش و پرورش بروجرد افزود: مدیران مدارس موظفند درخصوص تهیه پارچه از کارخانه نساجی بروجرد، طرح و فرم مصوب شهرستان را رعایت کنند در غیر این صورت با آنها برخورد و تمامی لباس ها به تولیدی مربوطه بازگشت می شوند.

منبع : ایرنا

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

Notice: Trying to get property of non-object in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1055 Notice: Undefined property: stdClass::$comment_ID in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1068 Array

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.