18 مرداد, 1395

خبرنگاران در تحقق اقتصاد مقاومتی به دولت یاری رسانند

فرماندار ویژه جهرم با اشاره به نقش خبرنگاران در تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: باید خبرنگاران با پیگیری در این حوزه نظام اسلامی و دولت یازدهم را همراهی کنند.

علی‌رضا صحرائیان، فرماندار جهرم روز گذشته، ۱۷ مرداد در مراسم بزرگداشت روز خبرنگار در تالار مرحوم آتشی فرمانداری جهرم با اشاره به نقش خبرنگاران در جامعه گفت: پیگیری خبرنگاران در تحقق اقتصاد مقاومتی در این شهرستان بسیار مهم است.
وی افزود: اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی در حوزه اقدام و عمل نیاز امروز جامعه و کشور ما به شمار می رود که باید خبرنگاران با پیگیری در این حوزه نظام اسلامی و دولت یازدهم را همراهی کنند.
صحرائیان با بیان اینکه خبرنگار متعهد می‌تواند حافظ و نگهبان نظام پرصلابت جمهوری اسلامی ایران باشد، افزود: خبرنگاران با توجه به نیاز جامعه از مسئولان باید پرسش‌گری داشته باشند..
فرماندار ویژه جهرم با تأکید بر اینکه اهمیت دادن تمام ارگان‌های دولتی به نقش رسانه در جهرم بسیار لازم و اثرگذار است، گفت: اگر رسانه‌ای نباشد که خدمات دولت را که در واقع خدمات نظام به مردم است انعکاس و نشان دهد جفا به کشور و مردم محسوب می‌شود و باید سعی کنیم با تعامل با اصحاب رسانه مردم را آگاه و امید را در جامعه جاری کنیم.

منبع : ایکنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.