18 مرداد, 1395

جهاد دانشگاهی الگویی موفق از فعالیت با رویکرد اقتصاد مقاومتی

جهاددانشگاهی توانسته در همه صحنه‌ها حضور داشته باشد و نمود این حضور، موفقیت‌هایی است که توسط این نهاد انقلابی به دست آمده است.

همن جلیلیان در مراسم گرامی‌داشت سی و ششمین سالروز تأسیس جهاد دانشگاهی با تبریک سالروز تأسیس این نهاد انقلابی و ۱۷ مرداد روز خبرنگار، اظهار کرد: جهاد دانشگاهی توانسته در همه صحنه‌ها حضور داشته باشد و نمود این حضور، موفقیت‌هایی است که توسط این نهاد انقلابی به دست آمده است.

وی با بیان این‌که موفقیت‌های پژوهشی تحقیقاتی این نهاد بخشی از کارنامه زرین جهاد دانشگاهی است، افزود: از دیگر حوزه‌هایی که جهاد دانشگاهی توانسته حضوری موفق و چشمگیر داشته باشد بخش اطلاع‌رسانی در ایسنا و ایکناست.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری ایلام خاطرنشان کرد: اهمیت این نهاد مقدس برای همه ملموس است که از نمونه‌های آن می‌توان به دیدارهای رهبری معظم انقلاب با جهادگران دانشگاهی اشاره کرد که ایشان علی‌رغم حجم بسیار زیاد کارها اما ساعات قابل توجهی را به جهادگران دانشگاهی اختصاص می‌دهند.

جلیلیان با اشاره به این‌که دستاوردهای موفق پزشکی محققان جهاد دانشگاهی گوشه‌ای از زحمات دانشمندان این نهاد است، گفت: تلاش محققان و پژوهشگران پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی بخشی از کارنامه موفق علمی کشور است که توسط دانشمندان جهادگر دانشگاهی رقم خورده است.

وی تلاش‌های جهاد دانشگاهی در حوزه اطلاع‌رسانی از طریق خبرگزاری ایسنا را بسیار موفق دانست و گفت: ایسنا جزو معدود رسانه‌هایی است که سر تا پا انقلابی است و هیچ وابستگی به دولت‌ها ندارد.

مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری ایلام با بیان این‌که در طول ۳ سالی که از عمر دولت تدبیر و امید گذشت شاهد تلاش خبرگزاری ایسنا برای انعکاس زحمات دولت بودیم، یادآور شد: ایسنا کمک کار همه دولت‌ها بوده و راه خود را گم نکرده است.

جلیلیان به توجه این نهاد به اقتصاد مقاومتی که مورد تاکید مقام معظم رهبری است اشاره کرد و گفت: «اقتصاد مقاومتی» یعنی مقاوم کردن ارکان نظام در برابر کوچک‌ترین تلاطم که باید از سوی مسئولان و مردم به مرحله اجرا برسد.

منبع : ایسنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.