16 مرداد, 1395

تولید ۱۰ مستند تلویزیونی در حوزه اقتصاد مقاومتی

مدیرکل صدا و سیمای لرستان با اشاره به اینکه استان پایلوت اقتصاد مقاومتی است، گفت: ۱۰ مستند در حوزه اقتصاد مقاومتی در دستور کار داریم که تلاش می‌شود برای تحقق شعار سال برنامه‌هایی اجرا شود.

محمد بازوند در مراسم بزرگداشت روز خبرنگار در بروجرد با بیان اینکه اطلاع‌رسانی در دنیای امروز از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است و سهم خبرنگاران در توسعه‌یافتگی هر جامعه‌ای بی‌بدیل است، گفت: در کنار جنگ‌های سخت، دشمن از تبلیغات و اطلاع‌رسانی غافل نمانده و این نشان می‌دهد که نظام سلطه هم با همه سخت‌افزاهای خشن، در راس کار خود تبلیغات و خبررسانی را در دستور کار دارد.

وی افزود: خبرنگاران صحنه‌هایی از دلاوری رزمندگان دروان هشت سال دفاع مقدس و همچنین صحنه‌هایی دردآفرین از کودک‌کشی صهیونیست‌ها را با تلاش خود خلق می‌کنند و به تصویر می‌کشند.

بازوند با اشاره به اینکه سه تهدید نظامی، اقتصادی و فرهنگی جمهوری اسلامی را تهدید می‌کند، اضافه کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران دشمنان با جنگ نظامی بر علیه ایران برخواستند و در دوران هشت سال دفاع مقدس در برابر ایران ایستادند اما با شکست مواجه شدند.

به گفته وی تهدیدها و فشارها و تحریم‌های مختلف هم اعمال شد اما ملت ایران ایستادگی کردند ولی تغییر رفتار اجتماعی را در سه محور در دستور کار دارند که نبرد رسانه‌ای، مهار و نافرمانی است که نافرمانی‌ها در دو دوره انتخابات  ریاست جمهوری و برنامه‌هایی مانند فتنه از نافرمانی‌ها بود و تحریم‌ها ظالمانه هم در راستای مهار اجرا شد.

مدیرکل صدا و سیمای لرستان گفت: چندین کانال ماهواره‌ای این روزها بر فکر و ذهن افراد کار می‌کنند و وقتی دشمن متوجه شد از طریق جنگ سخت نمی‌تواند کاری کند از طریق جنگ نرم و برنامه‌های ماهواره‌ای وارد عمل شد .

به گفته وی جنگ فعلی نبرد رسانه‌ای است بین جمهوری اسلامی و نظام سلطه که رسانه‌ها باید با تمام تلاش برای پیشبرد اهداف در این مسیر حرکت کنند.

بازوند به برنامه های سیمای لرستان اشاره کرد و گفت: وظیفه خود می‌دانیم که همه نقاط استان را تحت پوشش قرار دهیم و همه مردم در قاب صدا و سیما قرار بگیرند .

وی بیان کرد: در بروجرد برای اولین بار سیمای بروجرد افتتاح شد و هفته‌ای یک‌بار ظرفیت‌ها و کارها را می‌توان از این طریق به نمایش گذاشت.

بازوند با اشاره به اینکه استان لرستان پایلوت اقتصاد مقاومتی است، گفت: ۱۰ مستند در حوزه اقتصاد مقاومتی در دستور کار داریم که تلاش می‌شود برای تحقق شعار سال برنامه‌هایی اجرا شود.

منبع : ایسنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.