16 مرداد, 1395

تحقق اقتصاد مقاومتی تقویت امید به زندگی است

سردار صالحی تاکید کرد: نتیجه نهایی عوامل دخیل در اقتصاد مقاومتی به تعامل عوامل وابسته است.

سردارعلی‌رضا صالحی در دیدار با صنعتگران برنامه‌ریزی برای عملی کردن شعار انتخاب شده برای سال جاری اظهار کرد: این برنامه‌ریزی به صورت کلان و در بحث مبارزه با قاچاق کالا پیگیری می‌شود.

وی افزود: مبارزه با قاچاق کالا در راستای تامین نظم و امنیت اجتماعی انجام می‌شود.

فرمانده انتظامی استان زنجان حمایت از تولید داخلی را یک الزام ملی دانست و تصریح کرد: فعالیت‌های تولیدی و بازرگانی و نظامی مالی کشور باید با سیاست‌های اقتصاد مقاومتی هماهنگ باشد.

سردار صالحی با تاکید بر ضرورت تامین امنیت جامعه به عنوان یکی از نیازهای جامعه ادامه داد: پلیس با هدف تامین امنیت به عنوان پایه هر نوع فعالیت اجتماعی تلاش می‌کند.

وی با تاکید بر جلب مشارکت ارگان‌های دیگر برای تامین امنیت جامعه افزود: تامین امنیت سرلوحه کار پلیس محسوب می‌شود.

فرمانده انتظامی استان زنجان با تاکید بر تلاش پلیس برای مبارزه با پدیده قاچاق کالا و ارز ابراز کرد: نیروی انتظامی این اقدامات را در راستای ارتقای امنیت انجام می‌دهد.

سردار صالحی بهبود اشتغال و معیشت مردم را از الزامات اقتصاد مقاومتی اعلام کرد و گفت: محقق شدن اهداف اقتصاد مقاومتی نیازمند تلاش مضاعف است.

وی با تقدیر از اقدامات پلیس برای برقراری نظم و امنیت در سطح جامعه افزود: پلیس با احساس مسؤولیت برای حفظ امنیت جان و مال مردم تلاش می‌کند.

فرمانده انتظامی استان زنجان به بیانات مقام معظم رهبری در حوزه تداوم تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی اشاره کرد و گفت: این بیانات  بیانگر سه وظیفه برای دولت، دست اندرکاران تولید و مردم است.

سردار صالحی تاکید کرد: نتیجه نهایی عوامل دخیل در اقتصاد مقاومتی به تعامل عوامل وابسته است.

وی تلاش برای تحقق اقتصاد مقاومتی را تقویت امید به زندگی در بین مردم دانست و ادامه داد: محقق کردن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی نیاز به اعمال مدیریت جهادی و فداکاری در مقابل انحصار دارد.

فرمانده انتظامی استان زنجان با تاکید بر تلاش همگانی برای تداوم مبارزه با پدیده قاچاق کالا افزود: همراهی و همگامی دیگر نهادها برای تحقق اهداف مهم است و پلیس به تنهایی نمی‌تواند اهداف مورد نظر را محقق کند.

سردار صالحی ادامه داد: پلیس برای کمک به تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی از همه ظرفیت‌ها و امکانات خود استفاده می‌کند تا اهداف مورد نظر محقق شود.

 

منبع : فارس

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.