13 مرداد, 1395

مدیرانی که در اجرای اقتصاد مقاومتی ایستادگی می کنند استعفا دهند

مدیرانی که کار نمی کنند و در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی ایستادگی می کنند بهتر است استعفا دهند چرا که تلاش بر این است که استان پایلوت اقتصاد مقاومتی گام های اساسی بردارد و الگویی برای سایر شهرها باشد.

“هوشنگ بازوند” استاندار لرستان در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که در شهرک صنعتی شماره یک بروجرد برگزار شد گفت: استان لرستان به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی انتخاب شده و مدیران باید برای الگو بودن استان در راستای اقتصاد مقاومتیتلاش کنند .

وی اضافه کرد: در صورتی که مدیری به هر دلیلی نمی تواند در این راستا کار کند بهتر است استعفا دهد و مدیرانی که در برابر اجرای اقتصاد مقاومتی ایستادگی و مقاومت کنند باید هر چه زودتر از سمت خود استعفا داده و بروند.

به گفته وی مدیران باید به استان لرستان به عنوان پایلوت نگاه ویژه ای داشته باشند و جای تاسف دارد که برخی از مدیران برای اجرای کارها اظهار دارند که پول  بگیرند تا کاری اجرا شود .

استاندار لرستان اضافه کرد: در این بخش برخوردهای دو گانه ای صورت می گیرد مثلا آلومینیوم اراک ۲۰۰ میلیارد تومان بدهی برق دارد اما برای این میزان بدهی اقدامی و تذکری داده نمی شود اما برای رفع مشکل برق در شهرک صنعتی بروجرد مدیر اظهار دارد که باید چند میلیارد هزینه شود و دو سال زمان نیاز دارد.

به گفته وی برخی از مدیران مانند پیمانکار رفتار می کنند و این به معنای ایستادگی در برابر اقتصاد مقاومتی است و به جای اینکه برنامه ریزی صورت گیرد تا مشکلی حل شود، مدام برخی از مدیران ایستادگی می کنند.

بازوند تصریح کرد: شرکت برق باید ظرف مدت ۴۵ روز مشکل برق شهرک صنعتی بروجرد را رفع نماید و در غیر این صورت نامه ای کتبی نوشته شود تا اقدامات دیگری صورت گیرد.

وی بیان کرد: نباید شرکت های خدماتی به دلیل بدهی، نباید برق و گاز واحدهای تولیدی را قطع کنند و بدهی ها را به صورت اقساطی دریافت کنند و با تولید کنندگان همکاری کنند.

استاندار لرستان خطاب به بانکها گفت: بانکها نیز بایدهمکاری لازم را داشته باشند و در بخشودگی جرائم دقت کنند تا با تلاش و همکاری مشکلات واحدها حل شود و تولید رونق دوباره داشته باشد.

در ادامه “روزبهانی” مدیر عامل شهرک صنعتی بروجرد گفت: برای رونق در تولید و فعالیت واحدها باید مسئولین همکاری داشته باشند چرا که برخی از واحدها به دلیل ۲۰۰ هزار تومان بدهی به اداره برق با قطع برق مواجه شده اند.

وی اضافه کرد: دوربرگردان شهرک صنعتی نیز به دلیل مشکلاتی که دارد تا کنون سبب تصادف هایی شده که نیاز است برای رفع مشکل دوربرگردان در شهرک فکری شود.

منبع : لرسو

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.