11 مرداد, 1395

مشکلات سرمایه گذاران در کوتاهترین زمان ممکن باید رفع شود

معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت: کلیه دستگاههای اجرایی استان موظفند در سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام وعمل، با همت مضاعف نسبت به اجرایی کردن مصوبات کمیته جذب و حمایت از سرمایه گذاری استان در کوتاهترین زمان ممکن و تا حل نهایی مشکلات سرمایه گذاران، اقدام کنند.

یداله رحمانی در سی امین جلسه کمیته جذب و حمایت از سرمایه گذاری استان، اظهار داشت: شناسایی مسائل و مشکلات فرابخشی سرمایه گذاران و متقاضیان سرمایه گذاری و ارجاع آن به کمیته جذب و حمایت ازسرمایه گذاری از دیگر وظایف اعضا، و دستگاه های اجرایی و اقتصادی استان است که می بایست به صورت مستمر مورد توجه قرار گیرد.
وی افزود: لازم است همه فرایندهای سرمایه گذاری در استان چنان تسهیل و کوتاه شود که در ظرف مدت دو هفته تکلیف نهایی متقاضیان سرمایه گذاری در استان مشخص و از بلاتکلیفی و سردرگمی متقاضیان سرمایه گذاری در بین ادارات مجوز دهنده به شدت خودداری گردد.
معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت :حمایت از سرمایه گذاری در استان یک اصل است که همگان باید با اعتقاد قلبی سرلوحه کارهای خود قرار دهند واز بدنه مدیریتی دستگاه های اجرایی به سطوح میانی و کارشناسی نیز تسری یابد.
رحمانی با تاکید بر رسیدگی به امور سرمایه گذاری در بدنه بعضی از دستگاه های اجرایی استان فارس، ادامه داد: امروزه دولت با محدودیت منابع اعتباری روبرو است و ضرورت و نیاز شدید به سرمایه گذاری بخش خصوصی در کشور و استان وجود دارد که باید برای این امر مهم، ادارات استان پیشقدم شوند.
وی افزود: تا زمانی که در استان فارس شاهد حمایت همه جانبه از سرمایه گذاران بخش خصوصی نباشیم در تولید و سرمایه گذاری استان جهشی صورت نخواهد گرفت.
در این جلسه مشکلات شهرک های صنعتی کازرون و جهرم مورد بررسی قرارگرفت و تصمیمات لازم جهت رفع مشکلات شهرک های مذکور اتخاذ گردید.

منبع : برنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.