15811t.jpg
10 مرداد, 1395

سیاسی کاری در حوزه اقتصاد مقاومتی، حرام است

رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: باید سیاسی کاری در حوزه اقتصاد مقاومتی را حرام بدانیم و همه با هم با هر تفکری باید حتی در زمان انتخابات هم به فکر اقتصاد مقاومتی باشیم.

دکتر”محمدمهدی زاهدی” صبح امروز ۱۰ مردادماه در همایش بزرگداشت روز صنعت و معدن و همایش حامیان حقوق مصرف کننده در کرمان با بیان اینکه استان کرمان قابلیت های مادی و معنوی زیادی دارد و باید از سرمایه های انسانی استان استفاده کنیم، افزود: ظرفیت های بزرگی در کویر نهفته است و اگر آنها را به کار بگیریم، بخش زیادی سرمایه از حوزه صنعت گردشگری داخل کشور می شود.

زاهدی تصریح کرد: در حوزه گردشگری قابلیت های کرمان از نظر تاریخی و مذهبی به مراتب بیش از قابلیت هایی است که در یک کشور وجود دارد و صنعت گردشگری آنها بسیار رونق دارد.

وی بیان کرد: باید سیاسی کاری در حوزه اقتصاد مقاومتی را حرام بدانیم و همه با هم با هر تفکری باید حتی در زمان انتخابات هم به فکر اقتصاد مقاومتی باشیم.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با اشاره به اقتصاد نفتی کشورمان افزود: اگر نفت و معدن نداشتیم، کشوری بودیم که روی خلاقیت ها کار می کردیم، اما متاسفانه در حال حاضر به خلاقیت ها توجه نمی کنیم.

رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در زمینه شرکت های دانش بنیان قوانین خوب و مترقی تصویب شده و باید دانشگاه ها و شرکت ها جلو بیایند و بازاریابی و بازارسازی بسیار مهم است.

به گزارش ایسنا، در این همایش از صنعتگران و معدنکاران برتر، حامیان حقوق مصرف کننده و واحدهای تولیدی کوچک استان کرمان تجلیل شد.

منبع : ایسنا

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

Notice: Trying to get property of non-object in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1055 Notice: Undefined property: stdClass::$comment_ID in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1068 Array

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.