18 آبان, 1394

فراخوان وزارت صنعت به تولیدکنندگان برای مشارکت در طرح خرید کالای ایرانی

وزارت صنعت، معدن و تجارت با اعلام فراخوانی از تولیدکنندگان علاقه‌مند به مشارکت در این طرح دعوت کرد.

متن کامل این فراخوان به این شرح است:

۱ ــ طرح اعطای تسهیلات خرید کالای مصرفی بادوام ایرانی منتخب از طریق صدور کارت اعتباری

نظر به اینکه طرح خرید کالای ایرانی با استفاده از کارت اعتباری با مشارکت وزارت صنعت، معدن و تجارت و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران آغاز گردیده، بدین‌وسیله از تولید کنندگان علاقه‌مند به استفاده از این طرح دعوت می‌گردد با مراجعه به سامانه اینترنتی وزارت صنعت، معدن و تجارت به‌آدرس اینترنتی www.mimt.gov.ir نسبت به تکمیل فرم اطلاعات مربوطه جهت مشارکت در این طرح اقدام نمایند.

۲ ــ طرح اعطای تسهیلات به بنگاههای تولیدی از طریق خرید دین (اسناد مدت‌دار ناشی از فروش اقساطی کالا)

نظر به اینکه بر اساس این طرح بانکها اسناد ناشی از فروش اقساطی کالاهای واسطه‌ای را با سررسید حداکثر یک سال و با نرخ ۱۶% خریداری می‌نماید، لذا تولید کنندگان متقاضی شرکت در این طرح، درخواست خود را به‌آدرس اینترنتی www.mimt.gov.ir ارسال نمایند.

بدیهی است با تکمیل و ارسال اطلاعات مربوطه، تولید کنندگان خواهند توانست در این طرح با پذیرش ضوابط اعلامی در بخشنامه بانک مرکزی نسبت به فروش کالاهای خود اقدام نمایند.

گفتنی است، تولید کنندگان متقاضی می‌توانند با مراجعه به دفاتر تخصصی وزارتخانه درخواست خود را ارائه نمایند و یا به سامانه‌ای که متعاقباً در پورتال وزارتخانه (تا پایان امروز یک‌شنبه ۱۷ آبان ماه) ایجاد خواهد شد مراجعه و درخواست خود را ثبت نمایند.

منبع : تسنیم

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.