6 مرداد, 1395

دستگاه های اجرایی اقتصاد مقاومتی را جدی بگیرید

فرماندار گرمسار در جمع مسئولان اجرایی شهرستان خواستار جدی گرفتن مقوله اقتصاد مقاومتی در بخش های مختلف سیستم اجرایی شهرستان شد .

صبح امروز جلسه شورای اداری گرمسار با حضور فرماندار و امام جمعه گرمسار و دیگر مسئولان اجرایی شهرستان با محوریت راهکارهای توسعه همگانی در شهرستان و تبیین جایگاه ویژه تریبون نماز جمعه در محل سالن امام علی (ع) فرمانداری گرمسار برگزار شد

در این جلسه داریوش طاهری ؛ فرماندارگرمسار  اقتصاد مقاومیت راهگشا تمام مشکلات حوزه برنامه ای و اقتصادی کشور دانست و افزود: دستگاه های اجرایی برای اجرای این مقوله بایداقدام و عمل را در تمام زمینه ها چاشنی نمایند .

 فرماندار گرمسار به برگزاری همایش های فرصت های سرمایه گذاری  گرمسار با حضو سرمایه گذاران داخلی و خارجی درآینده نزدیک خبر دادو افزود: باید پتانسیل ها و ظرفیت های حوزه های  گردشگری ، صنعتی، کشاورزی و  علمی را به تمام کشور و خارج از کشور معرفی کنیم تا سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در این منطقه نزدیک به پایتخت تمایل داشته باشند.

 طاهری در ادامه به اجرای برخی از پروژه در زمینه ایجاد سرعت زیاد توسعه و پیشرفت گرمسار اشاره کردو افزود: اجرای پروژه راهی همچون متروی تهران- گرمسار می تواند رخداد مهمی در توسعه منطقه باشد و این پروژه اهمیت فراوانی در انتقال سرریز جمعیت استان تهران به این منطقه دارد .

در ادامه این جلسه حجت الاسلام سید علی مهدی نژاد، امام جمعه گرمسار تریبون نماز جمعه تریبون مقدس و تقویت نظام دانست و گفت: دشمنان با پرشور بودن این تریبون ها هر هفته به ضعف خود در دشمنی های مختلف در مقابل ملت ایران خواهند رسید .

مهدی نژاد در ادامه گفت:توسعه دین در تظاهر به نماز جمعه استو نماز جمعه را یک نوع اخبار عمومی دانست و یک نوع اتمام حجت است که در آن علاوه بر مسائل اعتقادی به مسائل سیاسی روز نیز رسیدگی میشود.

 امام جمعه گرمسار در ادامه گفت: انعکاس نماز جمعه و انتقادات ائمه جمعه نسبت به یک نهاد یا موضوع خاص بسیار تأثیرگذار است اما این تریبون در جهت تقویت نظام حرکت می‌کند و قصد تضعیف افراد را ندارد.

منبع : دانا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.