JamNewsImage23073870
6 مرداد, 1395

محرومیت زدایی پزشکی و اقتصاد مقاومتی به سبک جهادی

قرارگاه جهادی امام رضا (ع) در حوزه‌های پزشکی، عمرانی، اقتصاد مقاومتی، فرهنگی و علمی اردوی جهادی برگزار می‌کند.

قرارگاه جهادی امام رضا(ع) اردوی جهادی مناطق غرب کشور را ۲۰ مرداد ماه سال جاری برگزار می‌شود که در این رابطه اردلان نجاح – مسؤل روابط عمومی قرارگاه جهادی امام رضا (ع) در این زمینه اظهار داشت: این اردو با هدف محرومیت زدایی و انجام اقدامات عمرانی و سازندگی در حوزه‌های مختلف پزشکی، عمرانی، اقتصاد مقاومتی، فرهنگی و علمی به اجرا در می‌آید.

وی افزود: این اردوی جهادی با هدف رفع محرومیت از مناطق محروم و آسیب دیده دوران دفاع مقدس، در استان های کرمانشاه، ایلام، آذربایجان غربی برگزار می‌شود.

نجاح تصریح کرد: قرارگاه جهادی امام رضا (ع) از تمامی علاقه مندان و فعالان عرصه‌های جهاد جهت حضور در این اردوی جهادی دعوت به عمل می‌آورد.
شایان ذکر است این اردوی جهادی سال قبل نیز با ظرفیت ۴۲۰۰ نفر در ۵ شهرستان انجام شد. براین اساس علاقه مندان و جهادگران داوطلب که تمایل به همراهی در این سفر معنوی دارند، برای ثبت نام، به آدرس g-emamreza.ir مراجعه کنند.

منبع : تابناک

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

Notice: Trying to get property of non-object in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1055 Notice: Undefined property: stdClass::$comment_ID in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1068 Array

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.