13950505000648_PhotoA
5 مرداد, 1395

ضرورت اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در استان‌ها

استانداران استان‌های ایلام، لرستان و آذربایجان شرقی به طور جداگانه با رئیس جمهور دیدار و گزارشی را از روند اجرای تصمیماتی که در جریان سفر کاروان تدبیر و امید به این استان‌ها اتخاذ شده بود، ارائه کردند.

استانداران استان های ایلام، لرستان و آذربایجان شرقی روز سه شنبه به طور جداگانه با رییس جمهوری دیدار و گزارشی را از روند اجرای تصمیماتی که در جریان سفر کاروان تدبیر و امید به این استانها اتخاذ شده بود، ارائه کردند.

محمد رضا مرواید، هوشنگ بازوند و اسماعیل جبارزاده در گزارش های خود ضمن اشاره به مباحث توسعه ای و روند پیشرفت طرح‌ها، بر نقش اجرای این طرح ها در رونق اقتصادی و اشتغالزایی در استانهای ایلام، لرستان و آذربایجان شرقی تاکید کردند.

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری نیز در این نشست‌ها بر محوری بودن اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی تاکید و دستورات لازم را برای اجرای سریعتر طرح‌ها و تحقق سیاست‌ها بویژه در حوزه‌های رونق اقتصادی و اشتغالزایی در این سه استان صادر کرد.

 

منبع : فارس

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

Notice: Trying to get property of non-object in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1055 Notice: Undefined property: stdClass::$comment_ID in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1068 Array

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.