4 مرداد, 1395

اقتصاد مقاومتی یک مقوله ‌دفاعی است

نماینده ولی فقیه در استان، اقتصاد مقاومتی را یک مقوله‌ دفاعی دانست و گفت: با غنی سازی تولیدات داخلی، نیازمندی و احتیاج به بیگانگان قطع و راه‌ های نفوذ مسدود می ‌شود.

” آیت‌الله نورالله طبرسی” در دیدار با مدیران یگان‌ های وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در مازندران، گفت:در اسلام جنگ نداریم زیرا جنگ از آن انسان‌ های بی ‌منطق است.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به دستورات دین مبین اسلام در ارتباط با دفاع از کشور اسلامی، اظهار کرد: جنگ‌ها با مقاصد فساد و استعماری پیش می‌آید، که در اسلام این منطق غلط و حرام است.

نماینده ولی ‌فقیه در استان با تأکید بر توانایی‌ های نیروهای مسلح ایران اسلامی، خاطر نشان کرد: دشمن در ابتدای انقلاب به ناتوانی خود در کودتای داخلی پی برد و دست به دامن بعثی‌ها شد، اما ایمان مردمان ما زیر سایه امامت ولی زمان این نقشه‌ ها را ناکام گذاشت.

طبرسی با بیان اینکه در رفع و دفع ، اولویت با دفع است، تصریح کرد: در هشت  سال دفاع مقدس، ایران اسلامی بدون هیچ کمک خارجی و تنها به پشتوانه ولایت امام خمینی(ره) سربلند شد و ذره ‌ای‌ از خاک خود را به دشمن نداد.

امام جمعه شهرستان ساری، امنیت کشور را از برکت تیزبینی نیروهای مسلح دانست و گفت: امنیت نظام ما به فرماندهی کل قوا و اخلاص نیروهای مسلح ، قابل قیاس با کشورهای منطقه نیست.

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به دسیسه‌های دشمنان نظام، اظهار کرد: دشمنان اسلام ۳۷ سال هر ترفندی را برای براندازی جمهوری اسلامی ایران به کاربردند اما به ‌جایی نرسیدند.

 وی در پایان با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی یک مقوله‌ دفاعی است خاطرنشان کرد: اگر تولید داخلی غنی شود، قطع احتیاج از بیگانه می‌شود و راه‌های نفوذ را مسدود می‌کند.

منبع : نیروی انتظامی

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.