28 تیر, 1395

اقتصاد مقاومتی در اولویت کاری وزارت کشور است

معاون سیاسی وزیر کشور :‌ اقتصاد مقاومتی، مسائل اجتماعی و تکریم ارباب رجوع در سال ۹۵ در اولویت کاری وزارت کشور قرار دارد.

مقیمی در حاشیه گردهمایی معاونان امنیتی، اجتماعی و سیاسی استانداری های سراسر کشور که در وزارت کشور برگزار می شود، افزود: علاوه بر اولویت های کاری این وزارتخانه در سال ۹۵ ، سال آینده نیز شاهد برگزاری انتخابات اقتصاد مقاومتی در اولویت کاری وزارت کشور استریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا خواهیم بود بر این اساس نقش معاونان سیاسی در تعیین مدیریت های استانی و نظارت بر عملکرد مدیران شهرستانی از اهمیت بالایی برخوردار است.
وی گفت: قصد داریم در مدت دو روز برگزاری این گردهمایی، عملکرد معاونان سیاسی استانداری ها را در چهار ماه گذشته بررسی کنیم.
مقیمی بررسی مسائل دیگر از جمله حدود و ثغور شهرستانها، مسائل اجتماعی و فرهنگی استان ها را از دیگر مواردی دانست که در این گردهمایی دو روزه بررسی می شود.
وی همچنین با اشاره به تحولات کشورهای ترکیه و ارمنستان افزود: ‌امروز مرزهای ما از امنیت کامل برخوردار است و نیروهای نظامی و انتظامی به خوبی از مرزها محافظت می کنند و دیروز نیز شاهد سفر رئیس جمهور به یکی از استانهای مرزی بودیم.

منبع : خبرگزاری صدا و سیما

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.