27 تیر, 1395

اهمیت بخش پست در تحقق اقتصاد مقاومتی

معاون امور دولت، مجلس و استان های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به نقش مهم پست در اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: پست با توسعه کسب و کارهای جدید نقش مهمی در ارتقای اقتصاد و اشتغال زایی کشور ایفا می نماید.

به نقل از روابط عمومی شرکت پست؛ دکتر براری معاون امور دولت، مجلس و استان های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در جلسه تودیع و معارفه مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان که در اداره کل پست استان خوزستان برگزار شد از اهمیت نقش پست در اقتصاد مقاومتی سخن گفت.

دکتر براری با تقدیر از عملکرد پست استان خوزستان در توسعه کسب و کارهای جدید در صنعت پست با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و اشتغال زایی در سطح استان گفت:ارتقای اقتصاد با توسعه کسب و کارهای جدید در پست صورت می گیرد که متناسب با آن توسعه اشتغال نیز انجام خواهد شد و خلق ثروت در همین راستا صورت می گیرد.

معاون امور دولت، مجلس و استان های وزارت، مدیریت جهادی همراه با تلاش در جهت تولید سرمایه  در پست را لازم دانست و افزود:ما باید  به جای جهش های افقی به دنبال پرش عمودی در اقتصاد پست باشیم و این با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در ارتقای اقتصاد پست میسر می گردد.

وی تصریح کرد: انتظار ما از دیگر ادارات حوزه ICT این است که مانند پست استان خوزستان با اقدامات خود سهم ICT را در اقتصاد استان افزایش داده و بستر اشتغال را فراهم سازند.

حموله مدیرکل پست استان خوزستان نیز در این جلسه گزارشی از عملکرد پست استان در تحقق اهداف شرکت پست ارایه کرد.

وی از اقدامات اداره کل پست استان خوزستان در برنامه های اصلاح ساختار سازمانی، اصلاح فرآیندهای عملیاتی سرویس ها و خدمات پستی،مدیریت هزینه ها، توسعه بازار، توسعه خدمات الکترونیک و افزایش کیفیت در ارایه خدمات سخن گفت.

مدیرکل پست استان خوزستان از همکاری با بخش خصوصی و اشتغالزایی به همراه ارتقای کیفیت ارایه خدمات به عنوان مهم ترین اقدامات پست خوزستان یاد کرد و گفت: این اداره کل در راستای سیاست های شرکت پست در همکاری با بخش خصوصی و بهره مندی از ظرفیت های این بخش، با برنامه ریزی و طراحی خدمات مشترک علاوه بر ارایه خدمات با کیفیت بیشتر و مطلوب تر، موفق به اشتغال زایی بیش از هزار و دویست نفر در سطح استان شده است.

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.