23 تیر, 1395

تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند همبستگی و همدلی است

استاندار آذربایجان غربی گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند همبستگی و همدلی است.

قربانعلی سعادت در جلسه ستاد راهبردی و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی باید در راستای اهداف تمام سازمان ها باشد و چنانچه لطمه ای به یکی از بخش ها وارد شود اجرای آن دچار کج روی شده و از اهداف خود دور می شود.

سعادت گفت: مردم، مهم ترین رکن در پیشبرد سیاست ها و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی هستند و در این جهت مدیران و مسئولان علاوه بر اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در حوزه خود، در جهت مردمی کردن اقتصاد مقاومتی که مورد تاکید مقام معظم رهبری است نیز تلاش و اهتمام کافی را داشته باشند.

وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی از ملزومات ریدن به توسعه است گفت: باید از نظرات و آراء نخبگان، صاحبنظران، شرکت های دانش بنیان و بطور کلی بخش خصوصی در حوزه مردمی کردن اقتصاد مقاومتی بهره گرفت.

استاندار آذربایجان غربی گفت: دولت تدبیر و امید به طور جدی برای ایجاد و ارتقای امید در جامعه، بهبود فضای کسب و کار، اشتغال زایی و رونق اقتصادی در کشور تلاش می کند و امید است با این اقدامات و با مشارکت مردم، شاهد فضای بسیار پرنشاط تر و پرامیدتری در کشور باشیم.

وی اظهار کرد: جلساتی که با حضور مدیران دستگاه ها برگزار می شود باید در جهت تحلیل مشکلات و همدلی با یکدیگر در جهت پیشبرد اهداف باشد.

منبع : ایسنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.