23 تیر, 1395

گام های سنجیده در بهبود معاش مردم و اقتصاد تکلیف مهم مدیران است

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: برداشتن گام های سنجیده و هدفمند در بهبود وضعیت معاش مردم و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، تکلیف اولویت دار مدیران و مسئولان اجرایی است.

آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی روز چهارشنبه در نشست درس اخلاق مدیران استان مرکزی در اراک افزود: مجموعه مدیریت کشور در برابر مردم مسئول هستند و باید برای تامین و بهبود وضعیت معاش و زندگی آنان برنامه ریزی کاربردی داشته باشند.
وی ادامه داد: عملکرد هوشیارانه و توام با تدبیر دلسوزی مسئولان اجرایی در راستای تحقق اهداف نظام اسلامی، به خوبی دیده می شود و باید از فرصت کنونی به بهترین نحو استفاده شود.
امام جمعه اراک، صیانت از ارزش های انقلاب اسلامی، آرمان های امام راحل و شهدا را از دیگر وظایف مدیران اجرایی دانست و گفت: انقلاب اسلامی امانت بنیانگذار کبیر انقلاب و شهدا است و مجموعه مدیریتی نظام مقدس جمهوری اسلامی و آحاد مردم تکلیف سنگینی را در پاسداشت حریم ارزش ها انقلابی و دینی برعهده دارند.
آیت الله دری نجف آبادی بیان کرد: حجاب، عفاف و رعایت اصول اخلاق، از ارکان اصلی انقلاب اسلامی است و همگان باید نسبت به رعایت این مهم در جامعه تلاش کنند.
وی افزود: مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی نقش بی بدیلی در نهادینه کردن فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه دارند و باید در این خصوص برنامه ریزی های کارشناسی داشته باشند.
وی ادامه داد: عفاف و حجاب تاج بندگی خداوند است و بانوان ایرانی این تاج را به عنوان بخش مهمی از هویت ایرانی اسلامی خود بر سر گذاشته اند و این نقطه قوت و رمز موفقیت و ماندگاری نهضت انقلاب اسلامی است.
امام جمعه اراک اضافه کرد: حجاب به عنوان نماد و پرچم دین اسلام با عنایت به جایگاه و کارکردهایی که دارد، بهترین تبلیغ برای افزایش موج اسلام گرایی در تمام دنیا محسوب می شود.
وی عنوان کرد: متولیان عرصه فرهنگی و مسئولان رسانه های داخلی باید با ویژگی ها و نیازهای نسل جوان جامعه آشنا باشند و مقابله جدی با تهدیدهای فرهنگی، مهارت آموزی و توانمندسازی نسل جوان جامعه را در رأس فعالیت های خود قرار دهند.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی اظهار کرد: دشمنان برای گمراه کردن جوانان ایرانی برنامه ریزی کرده اند بنابراین مسئولان اجرایی و فرهنگی در سایه هوشیاری در راستای خنثی کردن توطئه ها اقدامات کارساز داشته و همواره در این حوزه پیش دستی کنند.
وی، در ادامه سخنان خود در خصوص تخریب قبور مطهر ائمه بقیع در هشتم شوال سال ۱۳۴۴ هجری قمری، نیز گفت: فرقه ضاله وهابیت آل سعود به عنوان غده سرطانی جهان اسلام و ستون پنجم استکبار جهانی است که مسلمانان منطقه باید برای مقابله با این رژیم منحوس متحد شوند.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی، هدف تشکیل گروهک های تکفیری از سوی استکبار جهانی و رژیم آل سعود را تسلط بر ایران اسلامی عنوان کرد و گفت: تنها راه مقابله با توطئه های دشمنان اسلام و ایران حفظ وحدت بین مردم و مسئولان است که این مهم باید تحت هر شرایطی عملیاتی شود.

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.