23 تیر, 1395

دستور العمل اقتصاد مقاومتی بهترین فرصت برای رفع موانع تولید است

مدیر کل جذب و سرمایه گذاری استانداری ایلام گفت: اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و دستورالعمل های واصله در این زمینه بهترین فرصت برای رفع موانع تولید است.

حیدر نعمتی در نشست ستاد تسهیل و جذب سرمایه گذاری اظهار کرد: بسیاری از واحدهای تولیدی استان در مناطق دور افتاده و محروم ایلام احداث شده اند که نیازمند حمایت و توجه اند تا بتوانند از این رکود و شرایط نامناسب اقتصادی عبور کنند.

وی افزود: اکنون دولت با تمام توان در راستای حمایت از این واحدها و رفع موانع تولیدی با دستور العمل اقتصاد مقاومتی پای کار آمده تا مشکلات این واحدها را برطرف کند.

نعمتی تاکید کرد: برخی دستورالعمل های داخلی بانک ها موجب مشکلاتی در این زمینه شده که باید مدیران عامل بانک های استان با انعکاس مسائل و مشکلات بخشنامه ای خود به بانک های متبوع و این استانداری اعلام کنند تا از طریق ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی کشور برای رفع این مشکلات رایزنی صورت گیرد.

وی ابراز امیدواری کرد که با توجه به اهتمام ویژه مدیران ارشد استان و بانک های عامل در صورت ارائه برنامه های مناسب از سوی مجریان طرح ها و استفاده مناسب و سریع از ظرفیت اقتصاد مقاومتی بتوان بسیاری از مشکلات واحدهای تولیدی استان را برطرف کرد.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه به طور مرتب مسائل و مشکلات اقتصاد مقاومتی در استان احصاء و به مبادی ذیربط در مرکز اعلام می شود، بانک های عامل و دستگاه های اجرایی می توانند مسائل خود را به موقع انعکاس دهند تا در اجرایی کردن سیاست های اقتصاد مقاومتی نقش موثر تری داشته باشند.

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.