15 تیر, 1395

تحقق اقتصاد مقاومتی با حمایت از سرمایه گذاران

مهمترین کار در تحقق شعار سال با حمایت از سرمایه‌گذاری صورت گیرد و برای جذب سرمایه‌گذار نیز باید تلاش شود و بدون سرمایه‌گذاری اقتصاد مقاومتی نیز محقق نمی‌شود.

محمد حسینی، نماینده تفرش، اشتیان و فراهان  با اشاره به شرایط سرمایه گذاری در کشور گفت: رکود حاکم بر اقتصاد کشور، وجود ظرفیت و پتانسیل نیروی انسانی سبب جذابیت برای سرمایه گذاری در کشور است.

وی افزود: وجود منابع طبیعی فراوان و سرمایه انسانی ارزشمند سبب افزایش رغبت سرمایه داران برای سرمایه گذاری در ۳ شهرستان تفرش، آشتیان و فراهان شده است.
حسینی بهترین درمان اقتصادی در این موقعیت رکود حاکم در اقتصاد کشور را افزایش سرمایه گذاری دانست و اظهار کرد: سرمایه گذاری باعث افزایش تولید و اشتغال و افزایش عرضه می شود تا جایی که افزایش عرضه هم قطعا باعث کاهش تورم و فزونی عرضه بر تقاضا می شود.
نماینده تفرش، آشتیان و فراهان گفت: جلوگیری از واردات بی رویه را در ترغیب مردم برای سرمایه‌گذاری در بخش تولید در کنار تجدیدنظر در چرخه توزیع بسیار مفید و موثر است.
وی با اشاره به تسهیل شرایط سرمایه گذاری افزود: بهترین شیوه مقابله با تورم، جذب سرمایه مردم در تولید، برداشتن موانع موجود بر سر راه تولیدکنندگان و اجرایی درست قوانین عنوان کرد.
حسینی اظهار امنیت و سودآوری تولید را عاملی مهم برای جذب سرمایه‌های مردم و سوق دادن آن به سمت تولید دانست و اظهار کرد: در این زمینه باید شرایطی برای سودآور شدن تولید فراهم شود تا سرمایه گذار با خیالی آسوده برای سرمایه گذاری در تولید ترغیب شود.
نماینده تفرش، آشتیان و فراهان با اشاره به شعار سال و نامگذاری سال ۹۵ به نام «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» اشاره کرد و گفت: مهمترین کار در تحقق شعار سال با حمایت از سرمایه‌گذاری صورت گیرد و برای جذب سرمایه‌گذار نیز باید تلاش شود و بدون سرمایه‌گذاری اقتصاد مقاومتی نیز محقق نمی‌شود.
وی با بیان سرمایه گذاری در شهرستان تفرش از حوزه انتخابیه افزود: دو طرح سرمایه گذاری گردشگری، پروژه آب معدنی در هفتیان و تولیدی پوشاک مه گل از طرح سرمایه گذاری در تفرش است و دستگاه های اجرایی شهرستان در حمایت از سرمایه گذار مساعدت خوبی دارند.
حسینی با بیان طرح های سرمایه گذاری در شهرستان آشتیان اظهار کرد: احداث نیروگاه بادی، احداث سیلو و کارخانه سر سیم سازی هم از طرح های سرمایه گذاری در شهرستان است و دستگاه های اجرایی باید تعامل خوبی برای تسهیل شرایط سرمایه گذاری با این سرمایه گذاران برای تحقق این طرح ها داشته باشند.
نماینده تفرش، آشتیان و فراهان روانه شدن سیل سرمایه گذاران در شهرستان فراهان در ماه اخیر را نوید داد و خاطر بیان کرد: ظرفیت ها و پتانسیل های شهرستان فراهان برای سرمایه گذاری و عرق فراهانی ها در جذب سرمایه گذار، شرایط خوبی را برای سرمایه گذاری در فراهان مهیا کرده است.
وی خاطر نشان کرد: احداث شهرک صنعتی آلومینیوم با اشتغالزایی ۱۶ هزار نفر و احداث فرودگاه تفریحی، گردشگری و آموزشی از طرح های سرمایه گذاران در شهرستان فراهان است و مسئولین و مردم با وحدت و انسجام شرایط را برای سرمایه گذار فراهم کنند تا آینده ی اقتصادی فراهان را تامین کنند.

منبع : دانا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.