13 تیر, 1395

استفاده از ظرفیت کامل شرکت ها در جهت اشتغالزایی

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری غدیر گفت : یکی از مهمترین برنامه های ما در جهت اقتصاد مقاومتی استفاده از ظرفیت کامل شرکت ها در جهت اشتغالزایی است.

غلامرضا سلیمانی افزود : شرکت غدیر ۱۳۹ شرکت زیرمجموعه دارد و ظرفیت های فراوانی که به طور کامل استفاده نمی شود و ما تلاش داریم این شرکت ها را به ظرفیت کامل برسانیم و از امکانات و سرمایه گذاری هایی که قبلاً شده است حداکثر تولید را داشته باشیم.

وی ادامه داد : با اقدامات انجام شده اشتغالزایی را به همراه داریم و می توانیم اقتصاد را درون زا کنیم.

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری غدیر با اشاره به اینکه از طرف دیگر هم باید به بیرون از کشور توجه داشته باشیم و با توجه به پروژه های بسیار خوب و دارای مزیتی که در داخل کشور است از بخش های مختلف مثل معدن ، انرژی و پتروشیمی سود مورد نظر را کسب کنیم.

سلیمانی ادامه داد : با جذب سرمایه های خارجی در پروژه های داخلی کشور می توانیم هم سرمایه جذب کنیم و هم اشتغال ایجاد کنیم و به رشد ۵ و ۶ دهم درصدی در سال ۹۵ برسیم.

وی با بیان اینکه شرکت سرمایه گذاری غدیر در هفت حوزه سرمایه گذاری می کند ، گفت: در بخش نفت و گاز به ویژه در پتروشیمی و با وجود پالایشگاه هایی که در سطح کشور وجود دارد و بخشی از آن به شرکت غدیر متعلق است ، تلاش کردیم که در بخش کیفی سازی و همچنین پروژه های پتروشیمی و توسعه ای برنامه ریزی کنیم.

سلیمانی افزود: حدود ۸ و نیم میلیارد پروژه تعریف کردیم که با کمک شرکت های خارجی و اروپایی در حال انجام است.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری غدیر گفت: نیروگاه بهبهان را با کمک شرکت مپنا که پروژه های مشترک زیادی با آن داریم را راه اندازی کرده ایم.

منبع : واحد مرکزی خبر

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.