13 تیر, 1395

تحقق اقتصاد مقاومتی مستلزم ایجاد رویکرد فرهنگی است

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی مستلزم ایجاد رویکرد فرهنگی است.

آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی در نشست شورای فرهنگ عمومی استان افزود: حرکت فرهنگی یکی از جدی ترین حرکت ها برای اصلاح ساختار اقتصاد مقاومتی است.

وی بیان کرد: مهمترین و اصیلترین رسالت انقلاب فرهنگ است و پیش شرط مهم در مسیر انقلابی گری نیز توجه ویژه به این حوزه و تامین زیرساخت های آن است.

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: انقلاب در صورتی موفق است که در تحقق اهداف فرهنگی خود موفق شود.

آیت الله ملک حسینی تصریح کرد: زیرساخت های فرهنگی در دوبخش سخت افزاری و نرم افزاری ایجاد، توسعه و گسترش یابد.

وی ادامه داد: کمبود اعتبار و نبود برخی زیرساخت ها نباید بهانه برای کم کاری و کوتاهی برخی مدیران و دستگاه ها قلمداد شود.

نماینده مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: اعتبار و بودجه برای شتاب بخشی به امور، ایجاد زیرساخت ها و افزایش تجهیزات و امکانات لازم است اما این به معنای تعطیلی امور حتی در زمینه انجام وظایف ذاتی و روزمره یک دستگاه فرهنگی و اجرائی نیست.

آیت الله ملک حسینی با اشاره به شتاب فساد و حرکت دشمن برای اضمحلال فرهنگی جامعه تاکید کرد: توقع انقلاب و جامعه پاک از ما بیش از اینهاست و باید تلاشی مضاعف کرد.

وی گفت: باید در برگزاری هر چه باشکوهتر اجلاسیه سرداران و شهدای استان تلاش شود و این برنامه مهم و بزرگ فرهنگی آبروی استان است.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه وبویراحمد اضافه کرد: رویکرد مثبت در حوزه اجرایی استان مشهود است و برخی از گلایه های افراد ناشی از دلسوزی برای استان است.

منبع : ایسنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.