10 تیر, 1395

جهاد صنعتی برای تحقق اقتصاد مقاومتی تقویت شود

جانشین سازمان بسیج مهندسین صنعتی کشور گفت: تاکنون جهاد فرهنگی و نظامی در سطح انجام شده و امروز هم جهاد صنعتی اولویت کار است.

بهروز بهرامی شامگاه چهارشنبه در حاشیه برگزاری نشست بسیج مهندسین صنعتی استان زنجان در جمع خبرنگاران، با اشاره به طرح پایش واحدهای صنعتی در کشور، افزود: در این راستا ۱۵۰ گروه جهادی راه‌اندازی می‌شود.

وی اظهار کرد: در گروه‌های جهادی اقتصادی متخصصان در حوزه صنعتی و مهندسین حضور دارند و نسبت به طرح پایش واحدهای صنعتی نیمه فعال و راکد با هماهنگی وزارت صنعت، معدن و تجارت همکاری لازم را دارند.

جانشین سازمان بسیج مهندسین صنعتی کشور گفت: مهندسین صنعتی در طرح پایش صنعتی، در مرحله اول با حضور در واحدهای صنعتی مشکلات را شناسایی می‌کنند و در مرحله دوم در کارگروه‌های تخصصی مطرح‌شده و در مرحله سوم اگر مشکلات حاد باشد به کارگروه تخصصی عالی کشور ارجاع می‌شود.

بهرامی تأکید کرد: با تفاهمی که با وزارت صنعت، معدن و تجارت انجام‌شده نسبت به بررسی مشکلات واحدهای صنعتی راکد و نیمه تعطیل تقسیم‌کار صورت می‌گیرد.

وی با اشاره نامگذاری سال جاری به نام سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل از سوی مقام معظم رهبری، افزود: تاکنون جهاد فرهنگی و نظامی در کشور انجام‌شده و امروز هم جهاد صنعتی اولویت کار است تا اقتصاد مقاومتی محقق شود.

منبع : مهر

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.