10 تیر, 1395

اقتصاد مقاومتی با تداوم روحیه جهادی و انقلابی محقق می شود

اقتصاد مقاومتی با تداوم روحیه جهادی و انقلابی و دنبال کردن سیاست محرومیت زدایی محقق می شود.

علی اصغر ناظری پور پنجشنبه در نشست ستاد پشتیبانی طرح اردوهای هجرت (۳) در تویسرکان افزود: طرح جهادی هجرت در حقیقت تداوم روحیه انقلابی در میان جوانان است که علاوه بر فقر زدایی اقتصادی، تقویت مولفه های فرهنگی مناطق محروم را نیز مورد توجه قرار می دهد.
وی بیان کرد: حفاظت و تقویت روحیه محرومیت زدایی با صیانت از روحیه جهادی امکان پذیر می شود و به این دلیل تداوم طرح هایی مانند طرح اردوهای جهادی ضروری به نظر می رسد.
ناظری پور با اشاره به اینکه اگر چه اکنون مشکلاتی در زمینه اعتبارات مالی در دستگاه های اجرایی وجود دارد تاکید کرد: در عین حال توانمند سازی فرهنگی در دراز مدت از اثر گذاری و اهمیت بیشتری نسبت به مسائل اقتصادی برخوردار است.
وی خاطرنشان کرد: طرح های جهاد محور و انقلابی مانند طرح اردوهای جهادی هجرت، برنامه هایی حمایتی و پیشرو در زمینه دنبال کردن ارزش های انقلاب اسلامی به شمار می روند.
ناظری پور اذعان کرد: اکنون فضای حمایتی از توسعه این گونه طرح های اثر گذار جهادی در شهرستان تویسرکان شکل گرفته و از فعالیت دستگاه های اجرایی مختلف در بخش تربیت نیروهای انسانی جهادگر حمایت می شود.
وی اظهار کرد: هدف از این گونه فعالیت های جهادی، کمک به پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی، مشاغل خانگی، مولفه های فرهنگی و عمرانی در مناطق محروم است.
فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان نیز در این نشست گفت: طرح اردوهای جهادی هجرت در حقیقت حامل این پیام هستند که مناطق محروم را بسازیم تا خود ساخته شویم.
سرهنگ سعید سعیدی افزود: سازندگی در روستاها و مناطق محروم علاوه بر بخش های عمرانی و افتصادی، مولفه های آموزشی و فرهنگی را نیز در بر می گیرد.
وی بر تعامل و همگرایی همه مسئولان دستگاه های اجرایی در حمایت از تداوم طرح های جهادی و اثر گذار تاکید کرد.

منبع : ایرنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.