8 تیر, 1395

ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی تشکیل می‌شود

سخنگوی سازمان اوقاف و امور خیریه از تشکیل ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی در سازمان اوقاف به منظور برنامه‌ریزی و تحقق اقتصاد مقاومتی در این سازمان خبر داد.

حسن ربیعی‌، مدیرکل حوزه ریاست‌، روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان اوقاف، ‌با اشاره به تشکیل نشست شورای معاونان این سازمان با موضوع تشکیل ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی در سازمان اوقاف، گفت: این ستاد تشکیل و مقرر شد بایدها و نبایدهای اقتصاد مقاومتی برگرفته از فرمایشات مقام معظم رهبری احصاء و به آن پرداخته شود.

ربیعی تصریح کرد: این ستاد با دبیری معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان و با حضور صاحب نظران حوزه اقتصاد در درون و برون سازمان بصورت مستمر تشکیل جلسه خواهد داد.

ربیعی اضافه کرد: این ستاد سیاست‌های حوزه وقف در اقتصاد مقاومتی را با الهام از اسناد بالادستی به ویژه سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی در ابلاغیه مقام معظم رهبری عملیاتی خواهد کرد.

مدیرکل حوزه ریاست‌، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان اوقاف و امور خیریه تصریح کرد: اجرایی شدن مراحل پیاده سازی طرح مدیریت منابع انسانی با هدف افزایش بهره‌وری کارکنان و ایجاد انگیزه و رغبت در تمامی سطوح سازمان از دیگر مصوبات این نشست بود.

منبع : ایکنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.