13950228000911_PhotoA
8 تیر, 1395

حل مشکل بیکاری در گرو تبعیت از ولایت و عملی کردن اقتصاد مقاومتی است

پیشرفت کشور با همت و تلاش جوانان میسر است و جوانان باید در قامت اقتصاد مقاومتی برای توسعه کشور تلاش کنند چراکه حل مشکل بیکاری در گرو تبعیت از ولایت و عملی کردن اقتصاد مقاومتی است.

نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان میرجاوه در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد:بزرگترین شکر، تشکر از نعمت های الهی و تشکر قلبی از خداوند است که این یکی از نشانه های مومن است.

حجت الاسلام و المسلمین محمد مهدی گلشاهی افزود: استغفار از گناهان از دیگر نشانه های مومن است که درب رحمت های خداوند را بر روی انسان می گشاید و گرفتاری و ناراحتی را از انسان دور می سازد.

وی خاطر نشان کرد: استغفار قلب انسان را سرشار از ایمان خواهد کرد و انسان از هرگونه گرفتاری و ترس امنیت پیدا خواهد کرد، درب های رحمت الهی به روی انسان گشوده می شود و روزی انسان زیاد می شود.

وی تاکید کرد: عدم اقرار به گناه عامل بدبختی انسان خواهد شد همچنان که سران فتنه با وجود علم به گناه همچنان بر اشتباه خود پا فشاری می کنند و به گناه خویش اقرار نکردند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران پرتجمع ترن انقلاب در جهان بود، تصریح کرد: ایران کشوری مدرن است که پرتجمع ترین و کم خشونت ترین انقلاب جهان را به همراه داشت چرا که مردم با رای خود این انقلاب را انتخاب و حمایت کردند و استقبال از امام خمینی بی سابقه ترین و با شکوه ترین استقبال از رهبر یک انقلاب در دنیا بود.

وی با اشاره به پیشرفت های علمی کشور، اذعان داشت: جمهوری اسلامی ایران یکی از کشورهای بزرگ جهان با پیشرفت علمی منحصر بفرد است چرا که بر قدرت و دانش خویش تکیه کرده و به استقلال رسیده است در حالکه اگر امروز آمریکا و اسراییل دست از حمایت از دولت عربستان بردارند، کشور عربستان هیچ چیز از خود نخواهد داشت.

حجت الاسلام و المسلمین گلشاهی بیان کرد: پیشرفت کشور با همت و تلاش جوانان میسر است و جوانان باید در قامت اقتصاد مقاومتی برای توسعه کشور تلاش کنند چراکه حل مشکل بیکاری در گرو تبعیت از ولایت و عملی کردن اقتصاد مقاومتی است.

منبع : بسیج سازندگی

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

Notice: Trying to get property of non-object in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1055 Notice: Undefined property: stdClass::$comment_ID in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1068 Array

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.