16 آبان, 1394
مدیرعامل بانک مسکن :‌

صندوق سرمایه‌گذاری آباد برای تامین مالی طرح های مسکن فعال شد

مدیرعامل بانک مسکن از فعال شدن صندوق سرمایه گذاری آباد در این بانک خبرداد و گفت: این صندوق با هدف تامین مالی طرح های مسکن در کشور فعال شده است.

محمدهاشم بت شکن افزود : بانک مسکن بنا بر تخصص دیرینه خود و نقش سازنده خود در صنعت ساخت و ساز و مسکن، صندوق سرمایه گذاری نوین خود با نام صندوق سرمایه گذاری آباد را تشکیل داده است که در قالب واحدهای یک میلیون ریالی قابل دریافت است.

وی ادامه داد: صندوق سرمایه گذاری آباد از نوع صندوق های با درآمد ثابت است و بانک مسکن تعهد دارد با بکارگیری منابع این صندوق در بازار پول و سرمایه امکان پرداخت بالاترین سود نظام بانکی (۲۰ درصد) به اضافه دو درصد را فراهم کند که سود مورد انتظار به صورت ماهانه و درپایان هر ماه به حساب سپرده گذاران واریز می شود.

بت شکن گفت :‌ از دیگر مزایای صندوق سرمایه گذاری آباد این است که چنانچه سرمایه گذار قصد وصول سپرده خود را داشته باشد، پس از مراجعه به بانک و مشخص شدن اصل و سود متعلقه می تواند مبلغ واحدهای خود را طی ۲ تا ۷ روز کاری در حساب خود دریافت کند.

مدیرعامل بانک مسکن همچنین درباره آخرین آمار پرداخت تسهیلات مسکن مهر گفت: تاکنون ۵۰۰ هزار میلیارد ریال از محل اعتبارات و تسهیلات این بانک برای مسکن مهر پرداخت شده است.

وی افزود: در کشور دو میلیون و ۳۰۰ هزار واحد مسکن مهر ساخته شده و بانک مسکن تاکنون به بیش از ۹۸ درصد تعهد خود عمل کرده است.

بت شکن گفت : از مجموع واحدهای مسکن مهر که با بانک مسکن قرارداد بسته شده، بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحد آن به مرحله فروش اقساطی رسیده و دفترچه اقساط آنها نیز صادر شده است.

منبع : تسنیم

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.