31 خرداد, 1395

راه اندازی شبکه توزیع محصولات مشاغل خانگی

استاندار قزوین بیان کرد : سرمایه گذاران در حوزه روستایی مورد حمایت قرار می گیرند.

“فریدون همتی” استاندار قزوین، در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی اظهار داشت : تا نیمه تیرماه  مراکز عرضه محصولات مشاغل خانگی تعیین تکلیف شوندو تا پایان تابستان به فضای مناسب برای عرضه تبدیل شوند.
وی افزود : در این زمینه همه فعالیت ها هماهنگ و هم افزا با هم پیش روند .
استاندار در ادامه به وضعیت مجتمع های بین راهی اشاره کرد و افزود : وضعیت مجتمع ها به صورت کارشناسی مورد بررسی قرار بگیرد و حداکثر ظرف ۱۰ روز به مراکز عرضه محصولات مشاغل خانگی تبدیل شوند تا بتوان ظرف یک ماه آینده در تمامی مجتمع های استان یک غرفه از محصولات و تولیدات عرضه کرد.
وی بیان کرد : در مسیر آزادراههای استان در چند نقطه بازار با معماری و طراحی خوب برای آینده همین محصولات راه اندازی شود  تا بتواند به مرکز خرید ی برای مسافرین و گردشگران تبدیل شود .
همتی تاکید کرد : هیچ کس حق ندارد امکاناتی را معطل نگه دارد و از مدیران انتظار می رود از تمرکز گرایی و نگاه خشک خارج شوند و انعطاف پذیر باشند .
استاندار همچنین به مسائل جوانان اشاره کرد و گفت :توجه به مسائل سلامت و ورزشی جوانان در روستاها در دولت تدبیر و امید به صورت ویژه  مورد پیگیری است.
وی از همه دستگاهها خواست سهل ترین روش را در برخورد با سرمایه گذاران انتخاب کنند و افزود : هرابتکاری که باعث جذابتر کردن مورد تقاضا برای سرمایه گذار باشد  بکار گرفته شود تا سرمایه گذاران جذب شوند.
همتی بیان کرد : کار برای روستائیان لذت بخش است و سرمایه گذاران حوزه آبرسانی به روستاها مورد حمایت قرار می گیرند.
در پایان محمد مشهدی آقایی مدیر کل ورزش و جوانان استان قزوین گزارشی در قالب برنامه های پیشنهادی در راستای اقتصاد مقاومتی در حوزه  اداره کل ورزش و جوانان و وضعیت پروژه های ورزشی استان ارائه داد.
همچنین محمد محمدعلیزاده مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قزوین در تبیین مصادیق اقتصاد مقاومتی در حوزه شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قزوین گزارشی ارائه داد .

منبع : صدای قزوین

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.