30 خرداد, 1395

توجه به تولیدات بومی برای تحقق اقتصاد مقاومتی لازم و ضروری است

مدیرکل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری گفت: توجه به تولیدات بومی برای تحقق اقتصاد مقاومتی لازم و ضروری است.

بهادر بهمنی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد، اظهار کرد: توجه به تولیدات بومی برای تحقق اقتصاد مقاومتی لازم و ضروری است.

مدیرکل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و برنامه‌ریزی مشخص و مدون ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در این استان تشکیل شده است.

وی بیان داشت: شناسایی بازارهای جدید، توجه به تولیدات بومی، حمایت از تولیدکنندگان، رهایی از اقتصاد تک محصولاتی، رونق بخش اقتصادی، ایجاد جایگاه مطلوب در بخش صادرات و اشتغال‌زایی از ویژگی‌های بارز تحقق اقتصاد مقاومتی است.

بهمنی از اختصاص ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای کمک به دهیاری‌ها و شهرداری‌ها در این استان خبر داد و گفت: در سال جاری ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار از محل درآمد مالیات برای کمک به امور دهیاری‌ها و شهرداری‌ها اختصاص یافته است.

مدیرکل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری گفت: بخشی از درآمد حاصل از مالیات‌ها در این استان برای کمک به شهرداری‌ها و دهیاری‌‌ها و بخشی دیگر نیز در حوزه بهداشت و درمان و اجرای طرح تحول نظام سلامت در چهارمحال و بختیاری اختصاص داده شده است.

وی با اشاره به اهمیت تحقق اقتصاد مقاومتی افزود: تحقق اقتصاد مقاومتی با مشارکت همه جانبه مردم، مسؤولان، تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران محقق خواهد شد و تحقق این امر زمینه اشتغال و توسعه بخش اقتصادی را به همراه دارد.

 

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.