25 خرداد, 1395

نقش مهم اردوی جهادی در اجرای عملی اقتصاد مقاومتی

برگزاری اردوهای جهادی نقشی بسیارمهم در اجرای عملی اقتصاد مقاومتی دارد.

غلامرضا مهرجو در جلسه ستاد هماهنگی برگزاری اردوهای جهادی و طرح هجرت شهرستان دشتی افزود: همه دستگاه های اجرایی باید با مشارکت نیروهای جوان و تحصیل کرده در قالب اردوهای جهادی به تحقق عینی و عملی اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری کمک کنند.

وی اضافه کرد: اردوهای جهادی در سالهای گذشته با حضور در روستاها و مناطق محروم نقش بسیارخوبی در محرومیت زدایی و کمک به توسعه مناطق محروم و روستایی شهرستان دشتی داشته اند.

مهرجو با اشاره به مساله تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمن ادامه داد: برگزاری اردوهای جهادی یک کار فرهنگی بزرگ برای تقویت باورها و اعتقادات اسلامی جوانان و مقابله عملی با تهاجم فرهنگی غرب است.

وی بیان کرد: اردوی جهادی باعث تقویت روحیه کار و تلاش در بین جوانان تحصیل کرده و کمک به دولت در سازندگی و توسعه پایدار مناطق محروم می شود.

فرماندار دشتی بر همکاری بخشداران و دهیاران با نیروهای جهادی و شناخت وحل مسائل، کمبودها و مشکلات روستائیان تاکید کرد.

فرمانده سپاه امام رضا شهرستان دشتی گفت: اردوی جهادی هرساله با شرکت نیروهای جوان و تحصیل کرده بسیج دانش آموزی و دانشجویی برگزار می شود.

سرهنگ پاسدار علی غضنفری افزود: امسال نیز اردوی جهادی از اول تیرماه آغاز و تا شهریورماه ادامه خواهد داشت.
وی اضافه کرد: اردوهای جهادی در زمینه های عمران روستایی، تعمیر و تجهیز مدارس، توسعه فضای سبز، فعالیتهای کشاورزی و کمک به اجرای عملی اقتصاد مقاومتی درسطح شهرستان دشتی برگزار می شود.

منبع : ایرنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.