24 خرداد, 1395

اقتصاد مقاومتی سرلوحه فعالیت‌های جهاد کشاورزی استان است

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به نام‌گذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل گفت: اقتصاد مقاومتی سرلوحه فعالیت‌های جهاد کشاورزی استان سمنان است.

سید حسن میرعماد شامگاه یکشنبه در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان که به مناسبت هفته جهاد کشاورزی انجام شد اظهار داشت: رویکرد برنامه‌های سازمان جهاد استان سمنان در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی است.

وی افزود: در این راستا طرح‌های سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان در راستای اقتصاد مقاومتی نیز تدوین شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به مهم‌ترین طرح‌های تدوین شده در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی در این سازمان برای سال ۹۵ عنوان کرد: تکمیل زنجیره تولید محصولات کشاورزی و دامی از مهم‌ترین برنامه‌ها در این راستاست که در استان سمنان با جدیت پیگیری می‌شود.

میرعماد عنوان کرد: باید زنجیره تولید محصولاتی مانند شیر، گوشت سفیر و قرمز، مرغ، تخم مرغ و محصولات کشاورزی با همکاری خود بهره‌برداران در استان سمنان تکمیل شود.

به گفته وی حمایت از تولید، تولید نهاده‌های دامی و کشاورزی و ارتقای کیفیت محصولات کشاورزی و دامی از دیگر برنامه‌هایی است که در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی در استان سمنان اجرایی می‌شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به اینکه در راستای اجرای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی در این سازمان، از تشکل‌‌های غیردولتی این حوزه حمایت می‌شود عنوان کرد: در این راستا افزایش تولید باهدف کاهش واردات و افزایش صادرات محصولات دامی و کشاورزی نیز مورد انتظار است.

منبع : تسنیم

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.