20 خرداد, 1395

اقتصاد مقاومتی مردم‌بنیان باشد

رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی رودهن گفت: اقتصاد مقاومتی باید مردم‌بنیان باشد و همایش‌های اقتصاد مقاومتی در رودهن برگزار می‌شود.

رضا طاهرخانی عصر امروز در سومین جلسه اقتصاد مقاومتی رودهن که در سالن جلسات بخشداری و با حضور اعضای این ستاد برگزار شد، اظهار داشت: دولت باید در جهت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری در کنار مردم باشد و با مهیا کردن شرایط در زمینه هدایت و زمینه‌سازی آن نقش بسزایی ایفا کند.

وی به لزوم فرهنگ‌سازی بین آحاد جامعه و خانواده‌ها در خصوص اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: ایجاد اشتغال و تولید ملی باید در جامعه نهادینه شود؛ چراکه به دنبال آن می‌توانیم با خرید کالای داخلی، تولید ملی را حمایت کنیم.

رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی رودهن با بیان اینکه مدیران باید در بحث تحقق اقتصاد مقاومتی کار جهادی انجام دهند و اقدام انقلابی داشته باشند، افزود: اگر طبق بیانات مقام معظم رهبری و برنامه‌ریزی درست و صحیح و همچنین تشکیل کارگروه‌های تخصصی پیش رویم، به لطف خداوند متعال ثمرات اقتصاد مقاومتی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن شاهد خواهیم بود.

طاهرخانی اظهار داشت: خوشبختانه ظرفیت خوبی در تمام زمینه‌ها ازجمله تولید، گردشگری و علمی و آموزشی در بخش رودهن وجود دارد و در همین راستا، کمیته‌های تخصصی نیز تشکیل شده و تاکنون نیز اقدامات خوبی صورت گرفته است و امیدواریم بتوانیم از این ظرفیت‌ها به‌خوبی و به نحو احسن استفاده کنیم.

طاهرخانی گفت: دشمنان نظام و انقلاب با تحریم‌های ناجوانمردانه قصد فلج کردن اقتصاد کشور را دارند؛ ولی با همه این مشکلات و به همت مهندسان و دانشمندان جوان ایرانی، توانسته ایم در بسیاری از عرصه‌های علمی، پزشکی، تسلیحات نظامی، هوافضا و تولیدات کالاهای مختلف در جهان در رتبه‌های نخست دنیا قرار گیریم و امیدواریم با همین رویکرد،تحریم‌ها را به‌طور کامل از بین ببریم.

رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی رودهن گفت: با همکاری واحدهای رشد و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن و جهاد کشاورزی و دیگر نهادهای عضو این ستاد، اقدامات خوب و مؤثری در منطقه در حال پیگیری و اجراست.

وی بیان کرد: مقرر شده است تا با همکاری سپاه پاسداران، همایش‌های اقتصاد مقاومتی ماهانه یک‌بار در رودهن برگزار شود.

منبع : فارس

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.