20 خرداد, 1395

الزام بانک‌ها به همکاری با بخش تولید در قالب اقتصاد مقاومتی

مدیر امور اعتباری و حقوقی بانک ملت گفت: بانک ها موظفند در قالب اقتصاد مقاومتی با بخش تولید همکاری شایسته ای داشته باشند زیرا حفظ اشتغال، افزایش و توسعه در بخش تولید و صنعت وظیفه همه ما است و امید است بانک ملت بتواند نقش خود را به نحو مطلوب در این ارتباط ایفا کند.

ابراهیمی مدیر امور اعتباری و حقوقی بانک ملت در بازدید از خط تولید ذوب آهن اصفهان با اشاره به شرایط خاص اقتصادی کشور یادآور شد : طبق فرمایشات مقام معظم رهبری بانک ها موظفند در قالب اقتصاد مقاومتی با بخش تولید همکاری شایسته ای داشته باشند زیرا حفظ اشتغال ، افزایش و توسعه در بخش تولید و صنعت وظیفه همه ما است و امید است بانک ملت بتواند نقش خود را به نحو مطلوب در این ارتباط ایفا کند .

وی مذاکره با صادقی مدیر عامل و مسئولان مالی ذوب آهن اصفهان را مثبت ارزیابی نمود و گفت : ذوب آهن اصفهان نقش مادر تخصصی و حاکمیتی در صنعت کشور دارد و با توجه به تعاملات ارزشمند مهندس صادقی با بانک ملت و حضور ایشان در ذوب آهن ، امید است که همکاری های دو جانبه در جهت رفع مشکلات و زمینه رشد و شکوفایی بیشتر اشتغال و تولید هموار شود .

وی گفت : در جلسه مشترک با مدیریت عامل ذوب آهن ، قرار شد با توجه به شرایط ویژه تولید ، بدهی های گذشته این شرکت با شرایطی سهل و آسان و با نرخ سود مناسب تعیین تکلیف شود .

این مقام مسئول بانک ملت در پایان با اظهار خرسندی از بازدید خود و همکارانش از خط تولید بویژه کوره بلند تصریح نمود: دیدن زحمات و سخت کوشی پولادمردان ذوب آهن ، حس غررو و افتخار را در وجود انسان ایجاد می کند و وظیفه ما را بعنوان متولیان اقتصادی و بانکی کشور در جهت حفظ اشتغال و تولید سنگین تر می نماید .

مدیر امور حقوقی و اعتباری بانک ملت در پایان گفت : قول می دهم که بانک ملت بتواند تسهیلات رفاهی و اعتباری مناسبی را برای خانواده بزرگ ذوب آهن بعنوان یک مشتری بزرگ و مهم فراهم نماید و همکاری های متقابل ادامه پیدا کند .

منبع : آنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.