13 خرداد, 1395

همه ملت باید در صحنه اقتصاد مقاومتی حاضر باشند

نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: اقتصاد مقاومتی حرکتی است که با فرمان رهبری و مدد الهی در کشور آغاز شده که همه ملت باید در صحنه حاضر باشند و رشادت و غیرت صحنه های هشت سال جنگ تحمیلی را بار دیگر در عرصه جنگ اقتصادی به دنیا نشان دهند.

آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی در مراسم اهدای بیش از ۵۵۰ هکتار از اراضی روستای الک کامیاران به کشاورزان به عنوان هدیه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: ان شاالله خداوند به همه ما توفیق دهد در مسیر خدایی و در راهی که امام عزیز قدم برداشتند حرکت کنیم.
وی گفت: امام خمینی (ره) انقلابی را بنا نهاد که این انقلاب نه تنها برای ما عزت و افتخار داشت بلکه مایه اقتدار و غرور همه مسلمانان است.
نماینده ولی فقیه در کردستان خاطرنشان کرد: ایران اسلامی در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و در صحنه بودن همه آحاد مردم به چنان اقتداری رسیده است که استکبار جهانی در مقابل آن سر تعظیم فرو آورده است.
وی تصریح کرد: عزت، اقتدار و سرافرازی از مهمترین ثمرات انقلاب برای ملت ایران بوده است.
آیت الله حسینی شاهرودی به موفقیت های مختلف کشور در ابعاد مختلف جهانی، اشاره کرد و افزود: ایران در ابعاد مختلف به پیشرفت های چشمگیری رسیده است که تمام نگاه های جهانی را متوجه خود کرده است.
نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: دشمنان فکر می کنند از طریق تحریم و فشار اقتصادی می توانند به ما ضربه بزنند و ملت ما را به زانو درآورند اما با ایستادگی ملت و نسخه شفابخش اقتصاد مقاومتی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) این تیر دشمن به سنگ خورد.
وی خاطرنشان کرد: ایران اسلامی به همه مسلمانان و مستضعفان جهان کمک می کند و برای حمایت از مظلومان یک نگاه جهانی دارد.
آیت الله حسینی شاهرودی افزود: ان شاالله با همت و اراده همه شما، اهدای این اراضی امکان توسعه کسب و کار و فعالیت‌های کشاورزی و اقتصادی را برای استان کردستان و همه کشور در مسیر اقتصاد مقاومتی فراهم نماید.

منبع : ایرنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.