82095150-70763782
11 خرداد, 1395

مهارت آموزی نیروی انسانی از محورهای اقتصاد مقاومتی است

معاون برنامه ریزی فرمانداری ویژه لارستان گفت:یکی از اساسی ترین محورهای اقتصاد مقاومتی مهارت آموزی نیروی انسانی است.

علی اصغر علی پور سه شنبه در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان لارستان که در فرمانداری ویژه این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: ازمحورهای مهم اقتصاد مقاومتی رونق تولید، اشتغال و نگاه ویژه ای به نیروی انسانی با برخورداری از دانش و مهارت است.
وی افزود: مقوله توسعه آموزش و مهارت از سرمایه های خصوصی نیروی انسانی قلمداد می شود که بر پایه آن رونق تولید و بهره وری و برای نیروی انسانی نیز ارتقا و تخصص در شغل ها را در پی خواهد داشت.
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان بیان کرد: توقع ما از فنی و حرفه ای نیز این است که آموزش های مورد نیاز بخش خصوصی فارغ التحصیلان بیکار دانشگاهی را در اولویت برنامه ریزی خود قرار دهد.
علی اکبر نجیب زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان نیز در دیدار جداگانه با مدیر کل فنی و حرفه ای فارس خواستار ارتقای مرکز فنی و حرفه ای لارستان، تامین اعتبار برای تجهیز کردن این مرکز به وسایل سرمایی و گرمایی و تفویض اختیارات بیشتر به مرکز فنی و حرفه ای این شهرستان شد.

منبع : ایرنا

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

Notice: Trying to get property of non-object in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1055 Notice: Undefined property: stdClass::$comment_ID in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1068 Array

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.