10 خرداد, 1395

زنان بدنه فعال جامعه در تبیین گفتمان اقتصاد مقاومتی هستند

زنان به عنوان بدنه فعال جامعه نقش ارزنده ای در تبیین گفتمان اقتصاد مقاومتی و رسالت مهمی در این راستا دارند

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل در همایش تبیین نقش زنان در دفاع مقدس در سالن ولایت گفت: مشارکت عمومی زنان همدوش مردان در دوران مختلف انقلاب اسلامی نشان داده که زنان قدرت فعال جامعه هستند.

وی با اشاره به اینکه احساس تعهد بانوان جامعه موجبات پیروزی رزمندگان در دوران دفاع مقدس شد، تصریح کرد: تربیت فرزندان با اقتدار و همراهی آنها در دوران جنگ برای دفاع از کشور اقتداری بود که زنان از خود نشان دادند.

محمدلو با تاکید بر اینکه در دوران دفاع مقدس ۱۷ شهیده و چهار جانباز از زنان استان اردبیل در راه اسلام فداکاری کردند، خاطر نشان کرد: بیانات مقام معظم رهبری در خصوص نقش و جایگاه زنان کشور در مدیریت دوران دفاع مقدس نشان از ایثار آنان دارد.

این مقام مسئول با اعلام این مطلب که زنان به عنوان بدنه فعال جامعه نقش ارزنده ای در تبیین گفتمان اقتصاد مقاومتی و رسالت مهمی در این راستا دارند، اظهار داشت: ترویج ساده زیستی و ارائه الگوهای مصرف صحیح در جامعه و مشارکت در تولید بستر سازنده ای است که زنان با عنوان شعار سال می توانند نقش آفرینی کنند.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل با بیان این مطلب که زنان در عرصه اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نیز می توانند پرچم دار باشد، افزود: نقش تربیتی زنان در خانواده بسیار مهم و مورد تاکید مقام معظم رهبری در مسئله سبک زندگی است.

منبع : برنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.