8 خرداد, 1395

بسترسازی برای اجرای اقتصاد مقاومتی رسالت مهم مجلس دهم است

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: از جمله رسالت‌های مهم مجلس دهم زمینه‌سازی و بستر‌سازی لازم به منظور عملی کردن اقتصاد مقاومتی است.

آیت‌الله ابوالقاسم علیدوست با اشاره به اینکه به زودی مجلس دهم رسماً کار خود را آغاز می‌کند، اظهار کرد: خواست و مطالبه مردم از مجلس دهم این است که با همکاری دولت و ایجاد فضای همدلی ملی بکوشد تا مشکلات معیشتی کاهش یافته و با تکیه بر اقتصاد مقاومتی که مورد تاکید خاص مقام معظم رهبری است، بستر لازم برای شکوفایی اقتصادی کشور مهیا شود.

وی افزود: البته در کنار مسؤولان قوای سه‌گانه، مردم و رسانه‌های جمعی نیز نقش مهمی در تحکیم و تثبیت اقتصاد مقاومتی بر عهده دارند چراکه بدون نقش‌آفرینی هر کدام، اهداف مدنظر به طور کامل محقق نمی‌شود.

عضو هیأت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با بیان اینکه بیش از دو سال از ابلاغ سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری می‌گذرد، تصریح کرد: در این مدت با وجود همه تلاش‌های صورت گرفته هنوز هم به نظر می‌رسد که آن نتایج و اهداف مطلوب محقق نشده است و همه نهادها، ارگان‌ها، مردم و بخش خصوصی باید در این راستا بر تلاش و کوشش خود بیفزایند.

وی گفت: هم مردم و هم رسانه‌ها باید این مطالبه را از مسؤولان داشته باشند تا شاهد افزایش تلاش‌ها به این منظور باشیم به خصوص رسانه‌های جمعی که با تعهد و دلسوزی باید منویات مقام معظم رهبری را درباره مقوله اقتصاد مقاومتی دنبال کنند.

منبع : برنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.