6 خرداد, 1395

اقتصاد مقاومتی به دنبال تغییر نگاه به ظرفیت‌ها و امکانات است

وزیر جهاد کشاورزی گفت: بسیاری از امکانات، ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها اطراف ما نادیده گرفته می‌شوند که اقتصاد مقاومتی به دنبال تغییر این نگاه است.

محمود حجتی صبح امروز در جلسه اقتصاد مقاومتی لرستان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی در واقع یک نوع تغییر نگاه به چگونگی اداره مملکت است اظهار داشت: متاسفانه نگاه و شیوه مدیریت مسئولان سنتی است.

وی با بیان اینکه نظام بروکراتیک اداری سازمان‌های کشور بسیار پیچیده است گفت: با این روش نمی‌توانیم زمینه توسعه کشور را فراهم کنیم و به رقابت در دنیای امروز بپردازیم.

وزیر جهاد کشاورزی عنوان کرد: هرگونه عقب‌افتادگی در بین ملتها به معنی تغییر مسیر و یا خارج شدن از گردونه رقابت برای همیشه است بنابراین اگر این روش در کشور ادامه پیدا کند ممکن است به کشوری وابسته تبدیل شود.

وی بیان کرد: بسیاری از امکانات، ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها در اطراف ما وجود دارد که نادیده گرفته می‌شود که اقتصاد مقاومتی نیز به دنبال  تغییر این نگاه است.

حجتی تصریح کرد: می‌توانیم از نیروی انسانی توانمند، امکانات و ظرفیت‌های خدادادی فراوانی که در اختیار داریم در جهت پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی بیشترین استفاده را داشته باشیم.

منبع : تسنیم

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.